Wpis z mikrobloga

Po drugie wystarczy zdjęcie z twoja mordą i kiepem w niej i mandacik dostaniesz pocztą (ʘʘ) czemu palacze są tacy [...] ograczeni intelektualnie?


@mentari: jestes pewny ze tylko palacze? Troche poplynales z tym komentarzem ()
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
już widzę CSI: Worłuj które szuka typa z kiepem w ręku. Trochę odleciałeś typie xD


@VZee też palisz? Bo widać braki w rozumowaniu xD
Ktoś pali pod swoim blokiem, sąsiad robi mu fotę i wysyła SM albo dzielnicowemu. Nic nie trzeba szukać bo dane i dowodu plus świadek są znani ()
  • Odpowiedz
@mentari: Jak sobie przypomnę jak to wyglądało jeszcze 15 lat temu to ciężko mi w to uwierzyć.

Kij z tym, że każdy bar był zadymiony i wracałeś przesączony dymem z petów.

Ale pamiętam, jak w centrum handlowym mogłeś sobie usiąść w kawiarni w przejściu (np jak na zdjęciu) i jarać szlugi dowoli.
W zamkniętym budynku, w tłumie ludzi,
ATAT-2 - @mentari: Jak sobie przypomnę jak to wyglądało jeszcze 15 lat temu to ciężko...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@mentari: Dopiero po latach człowiek sobie uświadamia jaką patologią było przyzwolenie na palenie w lokalach. Nie wyobrażam sobie wyjść na pizze czy do jakiejś restauracji a tu obok kopci Ci i czujesz tylko dym papierosa zamiast dań :/
  • Odpowiedz
@mentari: ci delektujący się smakiem to takie szczury, co jesienią i zimą wyskakują w samej kurtce czy płaszczu przed biuro, żeby na szybko zaspokoić głód nikotynowy i potem zziajani i jebiący guwnem wracają między normalnych ludzi i psują im powietrze swoim marnym jestestwem. j---ć palaczy. pora na całkowity zakaz sprzedaży tego gówna lub podwyższenie cen o 100%.
  • Odpowiedz
@mentari: zawsze mnie to w-------o, że każde wyjście w weekend na balety oznaczało pranie całego ubrania, żeby pozbyć się smrodu fajek. Najgorzej w zimie jak kurtka przesiąkła smrodem papierosów, a nie bardzo była możliwość, żeby ją wyprać bo nie miałem zapasowej.
  • Odpowiedz
@mentari: to też się zdarza. mnie bawią te paniusie, co wyskakują w rozchełstanym płaszczyku z zary, z gołą szyją i bez czapki, mimo że są rasowymi jesieniarami i normalnie chodzą w grubych czapkach i szalach. xd ale na peta jak menel po rompera. xD
  • Odpowiedz
@mentari: Ja jeszcze pamiętam, jak knajpy były dosłownie spowite dymem papierosowym. Wtedy to było normalne i nawet nie zwracało się uwagi, teraz gdyby ktoś odpalił szluga w lokalu, to byłbym wyjątkowo zniesmaczony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
co się stało z tym biednym krajem... kiedyś zasada wolności była nadrzędna. Wolność Tomku w swoim domku i te sprawy. Teraz nowocześni gówniarze wszystkim by chcieli regulować życie. To możesz a tamtego nie możesz, a ja idę oglądać famemma...
Mam nadzieję że karma was dojedzie za bycie takimi c-------i współobywatelami.
  • Odpowiedz