Aktywne Wpisy

Czy ja jestem jakiś nienormalny czy co ale co ludziom przeszkadzają fotoradary albo odcinkowe pomiary prędkości? Może wystarczy jechać zgodnie z przepisami? A najbardziej śmieszą mnie komentarze typu "rząd łupi kierowców" - no to jak ktoś będzie jechać zgodnie z ograniczeniem to mu chyba nic extra nie doliczy? xD
Ja się nauczyłem jeździć zgodnie z przepisami w UK, gdzie każde przekroczenie prędkości i mandat, chociażby najniższy to kosmiczna zwyżka przy kolejnym ubezpieczeniu
Ja się nauczyłem jeździć zgodnie z przepisami w UK, gdzie każde przekroczenie prędkości i mandat, chociażby najniższy to kosmiczna zwyżka przy kolejnym ubezpieczeniu

Porównanie rat kredytu na 30 lat na 500k w Polsce (u góry) i w Niemcach #nieruchomosci #banki
źródło: 1000005351
Pobierz




A se objechałem Como (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Piekna traska brzegiem jeziora. Troche przewyrzszeń, jakieś 2k. Mialo byc 1700, ale droga przed Verenna byla zablokowana i trzeba było jechać objazdem. Trudności dokladal #wmordewind , nawet po jednym podjeździe stanalem w miejsu jak dmuchnął xD
Trzeba bardzo uważać na ciężarówki bo wyprzedzając mogą zepchnąć z drogi; włoso nie wiedza co to 1.5metra¯(ツ)/¯
#rowerowyrownik #gravel #rower
Skrypt | Statystyki
źródło: IMG_5128
Pobierz