Wpis z mikrobloga

@Fiszermen: Może i fajne, ale mi osobiście się nie podoba takie rozwiązanie. Rozumiem, że rozciagniesz nad tym tarasem jakiś dach, żeby nie moczyło mebli ogrodowych, tak? Bo inaczej zupełnie nie widzę powodów po co budować coś takiego.
  • Odpowiedz
@Glikol_Propylenowy zrobię żaluzje i osłonie się od wiatru a wieje u mnie często. Będę mógł grillować w deszczu i choć prawdopodobieństwo jest małe że akurat będzie padać jak będę chciał robić grilla to że 3 grille miałem gdzie sie przenosiliśmy do środka przez deszcz. W dodatku więcej prywatności, zmieniła się charakterystyka budynkuI wieczorem jak sobie zapalę lampki to mi się przyjemnie siedzi :) no same plusy. W dodatku miałem w cholerę
  • Odpowiedz
mimo wszystko ściany do czyszczenia?


@saib75: a niby czemu? Przecież taka gazowke można postawić od strony ogródka, a nie od ściany i już nic do czyszczenia oprócz tego grilla nie będzie.

@Fiszermen No mi takie rozwiązanie nie podoba się architektonicznie, jeśli dla Ciebie będzie funkcjonalne to spoko, zadaszony taras to bardzo fajna sprawa. Ja osobiście mam zadaszony taras bezpośrednio dachem domowym, po środku jest kolumienka i to przytrzymuje, ale
  • Odpowiedz