Wpis z mikrobloga

Albo czemu Polacy sadzą rośliny na środku trawnika w rzędzie jak w jakimś sadzie, zamiast na obrzeżach


@rafal-heros: Genialne, a po środku możesz zrobić jakieś boisko bo masz pusty plac xD
  • Odpowiedz
  • 0
@elgebar przez to że nie jest to zadaszone, ładnie to wygląda i super mi się podoba ale nie jest to praktyczne. Będzie padał deszcz, śnieg trochę mrozu i na górze będzie najnormalniej gniło.
Sam rok temu zrobiłem drewniana elewacje i mały okap na dachu tak ,,nowocześnie" malowałem chyba z 5 razy na środkach ochrony nie oszczędzałem i i też były komentarze że to będzie się szybko niszczyć no i mieli rację,
  • Odpowiedz
nie rozumiem czemu ludzie pergole/miejsce do wypoczynku robią przy drzwiach balkonowych, zabijając perspektywę z salonu na ogrod. Przecież można zrobić ścieżkę a taras np w rogu ogrodu.


@rafal-heros: ta i z---------ć z jedzeniem i wszelkim sprzętem w tę i z powrotem przez cały ogród jak wyprawiasz obiad albo kolację
  • Odpowiedz
spoko, tylko nie rozumiem czemu ludzie pergole/miejsce do wypoczynku robią przy drzwiach balkonowych,


@rafal-heros: Zazwyczaj jest tak że jeśli prawie wszyscy ludzie robią coś w określony sposób jest tego jakaś przyczyna, zazwyczaj finansowa lub użytkowa. W tym przypadku jest bliżej i łatwiej zwłaszcza podczas deszczy wynieś wszystkie graty i potrawy z kuchni w której to wszystko przygotowujesz. Sprzątając i chodząc 10 razy nie wchodzisz mokrymi butami do domu i nie
  • Odpowiedz
jak często wyprawiasz obiad albo kolację?

@rafal-heros: ostatnio robiłem w poniedziałek.
Lubię mieć wszystko optymalne, taras jest przedłużeniem salonu i nawet nie ubieram butów jak na niego wychodzę. Nie zrobię sobie altanki 10 m od salonu bo wiem że nie będę z niej korzystał. Wynoszenie i znoszenie wszystkiego mnie zniechęca, zwłaszcza po mokrej trawie i ściąganie za każdym razem butów lub wnoszenie piachu i wody do salonu. Może pokażesz swoją
  • Odpowiedz