Wpis z mikrobloga

@zzbkk: kurła faktycznie, myśłem, że op bedzie jeszcze robił daszek jakiś. No to parę lat pobędzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem płot drewniany, nigdy więcej.
  • Odpowiedz
  • 0
@elgebar no właśnie taka moda jest na takie antresole nie zadaszone, ładnie to wygląda ale jest mega niepraktyczne nawet jeżeli op jakoś by to okuł blachą od góry to straci mocno wizualnie ale zyska na trwałości
Jeżeli by to było z kompozytu jakiegoś to by przetrwało lata - przy obecnym rozwiązaniu po 5 latach już nie będzie takie ładne a włożonej pracy w utrzymanie tego przez te lata będzie w c--j
  • Odpowiedz
tak jak mówiłem, jak często wyprawiasz obiad albo kolację?


@rafal-heros: może faktycznie mój przypadek jest szczególny ale ja mam gości tak raz na dwa tygodnie średnio. Bywa u mnie duża rodzina. Czasami nawet otwieram drzwi balkonowe na oścież i stawiam w nich stół (tak że częściowo jest w salonie a częściowo na tarasie)
  • Odpowiedz
@Fiszermen: Właśnie dlatego nie powinieneś się chwalić. Choćbyś k---a zrobił idealnie, to zawsze znajdzie się jakiś "szpec" co będzie wytykał co konkretnie wg jego mniemania s----------ś (jak np. jednakowe ustawienie kotew, na co może zwrócisz uwagę jeden raz w pierwszych dniach użytkowania, a potem będzie Ci to nisko latać). A jak się nie ma do czego d-----ć, to wyjadą apropos grilla gazowego, chwastów między płytami albo krawężnika, którego oni sobie
  • Odpowiedz
  • 3
@Iskaryota

@Fiszermen: no fajne fajne, a zgłosiłeś to do urzędu ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

A po co ma zgłaszać wykopki to by wszytko i wszystkich tylko zgłaszali. Jego działka może robić co chce
  • Odpowiedz
polecam poliwęglan na dach. Chroni przed deszczem i słońcem, a nie zaciemnia. Czystość też łatwo utrzymać.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fiszermen
Bardzo ładna. Mam pytanie, po co właściwie to się stawia? Te deski są sztorc żeby design się zgadzał? Ja górę można wrzucić coś z materiału przeciw słońcu i później zdjąć? To jest ładne ale nie rozumiem działania :)
  • Odpowiedz