Wpis z mikrobloga

Paradoks lewaka: polskość to nienormalność, Polacy mordowali Żydów i śmierdzą w samolocie kanapkami z jajkiem, w ogóle Polki to nie chcą wiązać się z tymi obrzydliwymi Polakami. Jednak musisz Polaczku przelewać krew za tą śmierdzącą Polskę, bo oddział mojej spółki sam się nie obroni.

Poza tym promujemy "my body my choice", "równość płci" i "prawa człowieka". No chyba, że masz zostać wrzucony do maszynki do mięsa. To wtedy dopisujemy gwiazdkę, że to wyjątek. W końcu jako biały cishetero facecik jesteś opresorem, ciebie takie rzeczy jak "prawa człowieka" nie dotyczą jako wroga klasowego.

#bekazlewactwa #onet #pieklomezczyzn #dyskryminacjamezczyzn #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wyborniepobor #niedlakwalifikacjiwojskowej
zarzutkin - Paradoks lewaka: polskość to nienormalność, Polacy mordowali Żydów i śmie...

źródło: 43euHkq7b7

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Paradoks lewaka: polskość to nienormalność, Polacy mordowali Żydów i śmierdzą w samolocie kanapkami z jajkiem, w ogóle Polki to nie chcą wiązać się z tymi obrzydliwymi Polakami. Jednak musisz Polaczku przelewać krew za tą śmierdzącą Polskę, bo oddział mojej spółki sam się nie obroni.


@zarzutkin: to wszystko napisał Piotr Olejarczyk czy przypisujesz autorowi poglądy innych osób bo pasuje ci to do chohoła którego (nieudolnie) budujesz?
  • Odpowiedz
@zarzutkin: decyzja tutaj niestety jest bardzo prosta. Otóż kraju ktoś musi bronić.
Skoro odnosisz się do ukrainy to ja też to zrobię. Po każdej ze stron zginęło w walce więcej ludzi, niż liczy nasza waleczna armia, nawet wliczając pracowników cywilnych i baby na wiecznych L4 po kursach weekendowych.
I teraz jeśli ktoś musi tego kraju bronić, to fajnie gdyby był do tego przeszkolony, bo jako tako przeszkolony żołnierz ma większe
  • Odpowiedz
@zarzutkin: widzę, że der onet kontynuuje mentalne przygotowania do wojny i z chęcią zutylizowałby jak największą liczbę polskich mężczyzn (którymi otwarcie gardzi) na froncie
@mayek liczy się kontekst
  • Odpowiedz
polskość to nienormalność


@zarzutkin: Jak widzę argumenty tego typu, to mam pewność, że trafił się typ, który umiejętność czytania ogranicza do nagłówków bo z małymi literkami sobie nie radzi ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Bestia_z_Jellystone:
Polska już jest pod okupacją. Ten kraj nie zasługuje na obronę. Zobacz chociażby co się o--------a z "kredytem 0%".

decyzja tutaj niestety jest bardzo prosta. Otóż kraju ktoś musi bronić.

No to niech go broni patologia na socjalu np. Albo kobiety. A jak mężczyzna ma być przymuszony to powinien w zamian mieć jakieś specjalne
  • Odpowiedz
@zarzutkin: niech deweloperzy, stare baby oraz ci murzyni i arabowie za którymi Polki się uganiają bronią tego kraju.
Polak nie powinien bronić cudzych żon, cudzych dzieci, cudzych mieszkań oraz rządu który ma w dupie jego dobrostan.

Państwo które ma w dupie swoich młodych mężczyzn nie zasługuje na to żeby istnieć.

Change my mind.
  • Odpowiedz