Wpis z mikrobloga

Usunąłem właśnie aplikacje: Badoo, Tindera, Fb randki, Boo i Fotkę. Myślałem, że w wakacje jakąś dziewczynę poznam, ale nici z tego. Miesiąc używałem ich i żadnej dziewczyny nie poznałem, a już nie mówić o jakimś spotkaniu. Ostatnie tygodnie mnie już męczyły z używaniem ich, dlatego taka decyzja. Zbrzydło mi to szukanie dziewczyny na nich. Nie chcę już więcej czasu tracić na nich

#boo #tinder #badoo #fotka #randkujzwykopem #przegryw #fbrandki #s--s #randki #zwiazki #p0lka #polska #portalerandkowe #samotnosc #niebieskiepaski #rozowepaski #julka #facebook #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomwick55 Słusznie, ale inni zapłacą. Poza tym z tego co pamiętam sam z własnych doświadczeń, są portale, na których nie możesz w ogóle nawiązać kontaktu, dopóki nie zapłacisz. Na pewno tak było na Zaadoptuj faceta (adopte), eDarling, czy Przeznaczeni.
  • Odpowiedz
@tomwick55: Przerobiłem wszystkie te aplikacje i nie chcę się rozpisywać, ale bardzo zawiodłem się na kobietach. Niby empatyczna płeć, a nawet te, z którymi ma się ten 'vibe' potrafią cię potraktować jak jakiegoś śmiecia i zamieść szybciutko pod dywan.

Nie polecam.
  • Odpowiedz
Miesiąc używałem ich i żadnej dziewczyny nie poznałem, a już nie mówić o jakimś spotkaniu. Ostatnie tygodnie mnie już męczyły z używaniem ich, dlatego taka decyzja. Zbrzydło mi to szukanie dziewczyny na nich. Nie chcę już więcej czasu tracić na nich


@tomwick55: Jak wygląda sytuacja właśnie? Często znajduje się dziewczyny na tych apkach?
  • Odpowiedz
@tomwick55: sproboj rekolekcje, oazy, duszpasterstwo akademickie etc. Tam jest wiecejndziewczyn niz facetow I mozna poznac fajne pannice ( ͡° ͜ʖ ͡°) btw. Czasy ze oazowy nie gola nog i inne stereotypy to juz przeszlosc.
  • Odpowiedz
@tomwick55: Ostatnio złodziej od Badoo zablokował możliwość darmowych wiadomości do dziewczyn. Jakąkolwiek nie wyświetlę to każą mi płacić jakieś kredyty za pojedyncze rozmowy albo abonament na tydzień/miesiąc - astronomiczne kwoty jak na pisanie wiadomości, które w internecie Z ZAŁOŻENIA(!) jest darmowe! Precz ze złodziejami typu Badoo! Pomijam już fakt, że dziewczyny tam to są jakieś roboty, które nie reagują na inteligentną, nietuzinkową, ciekawą, nietypową wiadomość, a jedyne, z jakimi można
  • Odpowiedz