Wpis z mikrobloga

#p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #s--s #zwiazki #samotnosc #tinder #badoo #blackpill #polska #ciekawostki

Codzienny profesor Tomasz Szlendak :)

Wywiad byl tu wrzucany wiele razy, więc cześć z Was go kojarzy. Ale dla tych, którzy pojawili się tu niedawno, może ukazać coś, z czego mogli nie zdawać sobie sprawy.

Ostrożnie! Całkiem dosadny blackpill.

https://www.rp.pl/plus-minus/art1290351-tomasz-szlendak-kibice-sa-najbardziej-romantyczna-grupa-spoleczna
Kopytnik_1 - #p0lka #logikarozowychpaskow #rozowepaski #s--s #zwiazki #samotnosc #tin...

źródło: temp_file7007325429407054685

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1 Jedź za granicę do jakiegoś kraju Azji południowo-wschodniej czy Afryki i tam będzie robiło robotę to,że jesteś Europejczykiem i wystarczy. A powiem wam tyle,że wymagania to wy sobie w głowie robicie bo wam się mózg z----l od walenia gruchy po 3x na dzień. Znam gości co są max 5/10,zarabiają średnią krajową (5-6k)i wyrywają spoko laski bo mają charyzmę i pewność siebie a wy tylko płaczecie,że macie 170 i jesteście biali.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: No ale to kobiety kobietom robią krzywdę taką narracją. Za 20 lat będzie to niezły materiał do doktoryzowania się dla kolejnego pokolenia socjologów. Samotne wykształcone i jednocześnie głupie stare kaczki-dziwaczki przeżute jak guma balonowa i wyplute na rynsztok.
  • Odpowiedz
@Bulkas123 Ja ostatnio wbiłem na kanały dwóch Polaków, co poślubili Filipinki, spłodzili dzieci i dostali kopa w dupę. Popadli w stany depresyjne i tyle dało im pochodzenie. Dlatego mój światopogląd na żonę z Filipin uległo ostatnio zmianie. Musze poszukać więcej przykładów, bo próba faktycznie mizerna. A takich, co wyjechali tylko w tym celu jest pewnie masa. Nie każdy jednak wrzuca swoją prywatę do sieci.
  • Odpowiedz
@Fox7er przecież wiadomo ze Azjatki i Ukrainki będą z Polakiem tylko dla wyższego statusu, jak ja byłem z Ukrainką to mnie cisnęła żebym sprzedał mieszkanie i wybudował dom ona wtedy mi spłodzi dużo dzieci no i jej się range Roger marzył… wbrew pozorom Polki nie patrza na hajs, dużo ważniejsze dla nich jest aby facet był zdrowy psychicznie normalny i bez nałogów.
  • Odpowiedz