Wpis z mikrobloga

Jadę kolejnego nowego psychoterapeuty. Z tatą żeby tyle się ba jechać pociągiem. Kolejny raz będę opowiadał o historii mojego życia. Mam już w tym 10 lat doświadczenia ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Oby było dobrze, trzymajcie kciuki. (Tak chyba się mówi nie?)

Trochę się boje że zmienili termin, a ja o tym zapomniałem i mnie nie przyjmie.

Ofc boję się też że powie że to wszystko moja wina,. wszystko sobie wymyślam i powinienem się z buta wziąć za siebie. Ostatnia psychoterapeutka stosowała metodę "konfrontacyjną" i bardzo źle to znosiłem.
Tym razem to będzie facet, to może inaczej będzie.
Pewnie nie będę umiał powiedzieć dlaczego robię jak robię ehh.

Nie wiem co dalej pisać i pewnie nikogo to nie interesuje ehh.

Lepiej było jednak jak terapia była blisko, ale u siebie już wszystkich terapeutów na NFZ przerobiłem. Myślałem że może będzie lepiej w końcu ale chyba jednak osoba psychoterapeuty nie ma dużego znaczenia przynajmniej w terapii poznawczo-behawioralnej. Po prostu sie robi jakieś zadania i tyle.

Czyli jednak lepiej nie będzie.
#przegryw #s----------e #psychologia #zaburzenialekowe #asperger #qewnakwadracie
qew12 - Jadę kolejnego nowego psychoterapeuty. Z tatą żeby tyle się ba jechać pociągi...

źródło: temp_file2089459120105899907

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qew12 czemu boisz się ludzi? Czytam czasami twoje wpisy i probuje zrozumieć o co tu chodzi. Masz jakieś traumy za sobą czy skąd się takie coś wzięło?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@bartmni boje się że chyba że się osmieszę,.ktoś na mnie na krzyczy, zaczepi. Też mocno przeżywam jak ktoś jest dla mnie niemiły. Zawsze czuję się gorszy. Nie umiem rozmawiać z ludźmi, jakoś zaznajomić. Jestem dziwny, nieporadny, zawsze najgorszy. Nie wiem. Generalnie praktycznie zawsze jestem outsiderem, a nie umiem sobie poradzić samemu, bez pomocy. Gubię się, nie wiem jak coś robić, boję się toalety poszukać. Nie wiem.
  • Odpowiedz