Wpis z mikrobloga

#damskiprzegryw nikt mi nie powie że to w jakiej rodzinie kto się wychował nie ma znaczenia
W sumie będąc już pod 30 stka nadal odczuwam skutki tego , że 2 ludzi którzy nie powinni być rodzicami nimi zostali
Nie potrafię w żaden sposób ułożyć sobie życia
Nie mam żadnego kompasu jak się zachować w danej sytuacji ani w życiu , takie chodzenie na oślep
Linnior88 - #damskiprzegryw nikt mi nie powie że to w jakiej rodzinie kto się wychowa...

źródło: temp_file5094047031173270750

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 10
@Erimar

@Linnior88: Zgadzam się, ma znaczenie. Natomiast z wiekiem zauważam, że kobiety mają tendencję do obwiniania o swoje życie rodziny,

No właśnie mimo takiej rodziny i doświadczeń radzę sobie sama w życiu i np nie walczę o żadne renty mimo że choruje też fizycznie
A popatrz ilu np jest mężczyzn którzy idą na rentę z blachych powodów
Dziwne że obwiniasz kobiety są robią z siebie ofiary gdzie na samym
  • Odpowiedz
  • 0
@masz_fajne_donice

@Linnior88: Najgorsze jak ma się zupełnie normalne rodzeństwo a samemu jest się s----------m. Nawet na rodziców nie da się zwalić.

Twoje rodzeństwo może być normalne bo się odcięli emocjonalnie dawno temu a później będą kopia rodziców
  • Odpowiedz
  • 12
@pafcyk

@Linnior88: nie win rodzicow za Twoje niepowodzenia - to do niczego Cie nie zaprowadzi

Nie win bandyty że odstrzelił ci oba kolana i zrobił z ciebie kalekę , do niczego cię to nie zaprowadzi
Takie slogany można najczęściej usłyszeć od ludzi którzy sami się wychowali w ciepłym miłym domku
  • Odpowiedz
  • 1
@Orage

@Linnior88: Nie płacz, i tak jakiś cuckold cię przygarnie jeśli już tego nie zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wbrew pozorom to się nie dzieje jak masz wyraźne defekty które by mogły zaszkodzić ich wizerunkowi
  • Odpowiedz
@Linnior88: doskonale Cię rozumiem, zbliżam się powoli do 40-tki i dłuuugo mi zajęło odpakowanie wszystkich naleciałości i bagaży, które pozostawiło po sobie wychowanie rodziców. Z jednej strony pod względem fizycznym nigdy nic mi nie brakowało, ale od strony emocjonalnej byłem pozostawiony sam sobie, szczególnie w chwilach kiedy było to najbardziej potrzebne. To sprawia, że potem człowiek ma tak jak napisałaś trudności z nawigowaniem w sytuacjach życiowych z którymi inni radzą
  • Odpowiedz
@grek_zorba: nie no - super i dobra robota ze ci się się udało wyjść z patoli i ułożyć życie, ale nie dziękuj jej za to, miliony ludzi też ogarnia te rzeczy o których mówisz bez posiadania patologicznych rodziców, także trochę syndrom sztokholmski ci się włączył, coś na zasadzie "dobrze że mnie stary bił bo dzięki temu umiałem oddać w szkole"
  • Odpowiedz
seksizm


@Linnior88: XD - Dziewczyna brata, moja, nawet moja babcia - wszystkie w jednym tonie gadacie, a akurat to najbliższe otoczenie mogę łatwo zestawić z prawdą, bo wszystkie miały spokojniej i lepszy start w życie ode mnie, ale jak ja coś w domu zarzuciłem to dostałem łatkę "niewdzięcznika".

Po prostu podałem przykład anegdotyczny, a Ty mi wyjeżdżasz. "Uderz w stół a nożyce się odezwą". Nie przeczę, że tu na wykopie faceci tak piszą, ale podałem Ci przykłady z
  • Odpowiedz
@maver: @Linnior88 A czy mógłbym zapytać z innej strony? Sam jestem rodzicem 10 i 8 latka, staram się ile mogę żeby z jednej strony mieli fajne dzieciństwo, ale z drugiej jednak wychowanie musi wchodzić (nie pozwalanie na wszystko, odmowa kupna czegoś, bo kolega ma, często też krzyk za kilkukrotne łamanie zakazów itp.)
Co najgorszego wg Was może zrobić rodzic, żeby dziecko miało później ciężko w życiu tak jak piszecie?
  • Odpowiedz
nikt mi nie powie że to w jakiej rodzinie kto się wychował nie ma znaczenia


@Linnior88: ma olbrzymie znaczenie, widze to po sobie, rodzinie, znajomych, a nawet nieznajomych

W sumie będąc już pod 30 stka nadal odczuwam skutki tego , że 2 ludzi którzy nie powinni być rodzicami nimi zostali

Nie potrafię w żaden sposób ułożyć
  • Odpowiedz
@Linnior88: damski przegryw nie istnieje i jest to naukowo udowodnione

poza tym musiałaś przez całe życie odrzucać spokojnych chłopaków, przegrywów czy innych mirków ze wsi tylko dlatego że czekałaś na tego jedynego ULTRACHADA ® ™ ale ultrachad ma teraz 20-latki a Tobie pociąg do gwiazd już odjechał i kolejnego nie będzie

zwalanie winy na rodziców to słaba strategia, zresztą tylko winny się tłumaczy
  • Odpowiedz