Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
TLDR; Moja prawie 50 letnia matka ma bujniejsze życie romantyczne niż jej 25 letni syn.
Moi rodzice są już długo rozwiedzeni, wychowałem się z matką bo ojciec na stałe mieszka w Niemczech. Rodzicielka kobieta przed pięćdziesiątka, po studiach pracuje na wyższym stanowisku w urzędzie, dba o swój wygląd. Od zawsze miała adoratorów, ale jak byłem dzieckiem niespecjalnie mnie to ruszało co innego jak dorosłem i matka sobie jedzie na weekend z "kolegą" nad morze a ja kolejny samotny weekend w piwnicy przed kompem. To tyle jeśli chodzi o jakąś mityczną ścianę u kobiet, widzę to po swojej matce i jej koleżankach jeśli kobieta mocno się nie zaniedbała to bardzo długo będzie miała chętnych mężczyzn w różnym przedziale wiekowym.
Ale czy nie powinno być na odwrót, czy to nie ja powinienem korzystać z uroków młodości a ona przygotowywać się na starość? Ktoś mi zaraz napisze że też tak mogę, otóż nie. Ja mimo starać nie mogę nikogo znaleźć, jej nawet nie zależy a i tak ma masę chętnych. Najgorsze że nauczona swoim życiem daje mi jakieś rady, które w przypadku nieatrakcyjnego faceta nijak się mają do rzeczywistości.
#randki #tinder #redpill #blackpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim nie chce ci obrażać matki ale każda potwora znajdzie swojego amatora , jeśli jest stara to wystarczy że zrobi komuś obietnice popuszczenia kapcia i znajdą się nawet 10 lat młodsi chętni żeby popchnąć prochniaka
Faceci od kobiet różnią się tym że im nasienie i popęd zalewa mózg , oglądają się za dziećmi i babciami
Rasa której się brzydzę
  • Odpowiedz
@smallboobslover

@mirko_anonim: @landstreicher_21 zawsze mnie zastanawia jak dzieci z rozbitych rodzin copują z taką puszczalską matką? Nienawidzicie jej, ze prze nią siedzicie w piwnicy? Ni mieliscie za dzieciaka- kuhwa, co to za koles? gdzie jest tata?

Synalkowie matek narcyzek, wychowani w duchu że mamusi można wszystko a oni robią za kapcia od ich zachcianek
Jak dojrzewają nie potrafią nadal postawić się matkom ale za to wyzywają się na
  • Odpowiedz
jeśli jest stara to wystarczy że zrobi komuś obietnice popuszczenia kapcia i znajdą się nawet 10 lat młodsi chętni żeby popchnąć prochniaka

Faceci od kobiet różnią się tym że im nasienie i popęd zalewa mózg , oglądają się za dziećmi i babciami

Rasa której się brzydzę


@Linnior88: No tak bo przecież nie może być tak, że ma dobre geny, dba o siebie i zwyczajnie jest dobrym milfem.
Podpowiem ci coś-
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam a co lepsze faceci sami udowadniają ze ściana dla kobiet nie istnieje tylko dla facetów
Bo o ile w p---o występują same umięśnione młodziki to tak jeśli chodzi o kobiety są nawet zboczeńcy którzy trzepią do geriatrii
Wy się nie macie czym chwalic
  • Odpowiedz
@To_ja_moze_pozamiatam w facetach najbardziej odrażające jest to że kobieta szuka mniej więcej kogoś w swoim wieku , kto jest na jej poziomie umysłowym , faceci szukają albo dzieci albo jakichś ekstremów typu stara baba
Poprostu faceci są oblechami i gdyby kobiety nie potrzebowaly często drugiej wypłaty do życia to byście byli sami
  • Odpowiedz
@Linnior88 nikt nie szuka starych bab, stare baby biorą ci co musza . Więcej kobiet bierze starych dziadów albo…mężczyzn poniżej własnych aspiracji (a później robi im z życia piekło).nie znam ani jednego chłopa który puka coś starszego niż +2 lata. Więcej kobiet bierze nieatrakcyjnych/starych dla hajsu niż chłopów stare baby do rooochania.
  • Odpowiedz
@Qullion

@mirko_anonim: jak kobieta jest nieatrakcyjna to też jej nikt nie chce, a jak facet jest atrakcyjny to i po 50tce obraca babki.

Na odwrót , nigdy nie widziałam młodej która by się podniecała capami, za to są na wykopie wykolejeńcy którzy na stare baby mówią m--f i to dźgaja🤢
  • Odpowiedz