Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
TLDR; Moja prawie 50 letnia matka ma bujniejsze życie romantyczne niż jej 25 letni syn.
Moi rodzice są już długo rozwiedzeni, wychowałem się z matką bo ojciec na stałe mieszka w Niemczech. Rodzicielka kobieta przed pięćdziesiątka, po studiach pracuje na wyższym stanowisku w urzędzie, dba o swój wygląd. Od zawsze miała adoratorów, ale jak byłem dzieckiem niespecjalnie mnie to ruszało co innego jak dorosłem i matka sobie jedzie na weekend z "kolegą" nad morze a ja kolejny samotny weekend w piwnicy przed kompem. To tyle jeśli chodzi o jakąś mityczną ścianę u kobiet, widzę to po swojej matce i jej koleżankach jeśli kobieta mocno się nie zaniedbała to bardzo długo będzie miała chętnych mężczyzn w różnym przedziale wiekowym.
Ale czy nie powinno być na odwrót, czy to nie ja powinienem korzystać z uroków młodości a ona przygotowywać się na starość? Ktoś mi zaraz napisze że też tak mogę, otóż nie. Ja mimo starać nie mogę nikogo znaleźć, jej nawet nie zależy a i tak ma masę chętnych. Najgorsze że nauczona swoim życiem daje mi jakieś rady, które w przypadku nieatrakcyjnego faceta nijak się mają do rzeczywistości.
#randki #tinder #redpill #blackpill #zwiazki #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poprostu faceci są oblechami i gdyby kobiety nie potrzebowaly często drugiej wypłaty do życia to byście byli sami


@Linnior88: obecnie w coraz mniejszym stopniu potrzebuja tej drugiej wypłaty stad tez masz rozwody i potezna ilosc wolnych facetów, ktorzy na partnerke moga liczyc w pozniej trzeciej dekadzie zycia, a i to tylko jak sie dobrze dorobią. Dzieki feminizmowi przecietny facet nie jest kobiecie do niczego potrzebny ¯\(ツ)/¯

Bo o ile w p---o występują same umięśnione młodziki to tak jeśli chodzi o kobiety są nawet zboczeńcy którzy trzepią do geriatrii

Wy się nie macie
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua w sensie? Co ona miala na mysli? To nie mezczyzni sa glownie wsrod najbogatszych ludzi na swiecie? (Rozwodki ktore - nazwijmy rzecz po imieniu - UKRADŁY polowe majatku bogatym mezom sie nie licza)
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: o to nawet Camels jest politycznie niepoprawny xD
W ogóle beka bo w kole fortuny teraz zamiast modelka to literki odsłania typek a główną prowadzącą jest typiara. Nowy zarząd nie podumał, że to powinien być model chad a nie jakiś podrasowany normik. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua no i dobrze że feminizm przyszedł i że kobiety więcej zarabiają , teraz chociaż nie trzeba siedzieć z mężem który cię nie szanuje i zdradza i można go zostawić
Żeby się kisił we własnym gownie
  • Odpowiedz
nie szanuje i zdradza


@Linnior88 xD kobieto - na nieszanowanie i zdradzanie kobiet moze sobie pozwolic max 5% Polakow. Ja jestem brzydkim spierdoksem i mam identyczne podejscie jak @Eugeniusz_Zua - dla mnie singielstwo jest 100 razy lepsze niz gruba zrzedzaca zona ktora jest ze mna dla pieniedzy. Kobiety powinny sie wstydzic, ze nie potrafia tyle same zarobic, ze musza wchodzic w zwiazki z beciakami aby przezyc. Tyle jest warte to
  • Odpowiedz