Wpis z mikrobloga

Rozumiecie w ogóle bekę, że pomimo tak dużego sprzeciwu społeczeństwa pachoły z rządu dalej kminią jak tą j----ą ustawę przepchnąć dalej, bo im tak pan deweloper powie? To jest taka abstrakcja, że nie mogę xD ja wiem, że myślenie o rządzie, który działa w służbie obywateli to jakaś utopia, ale to jest już srogie mafijne działania i łapówkarstwo, a oni się nawet z tym nie kryją. Jak se myśle kogo mamy w rządzie to mam ogromne obrzydzenie. Ha tfu

#nieruchomosci #polityka
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oink_oink

@GabrielOcello: glosujcie dalej na PO i PIS ;)


@oink_oink ja mówiłem, ostrzegałem, że pis pokazał jak się rucha Polaków i że PO zrobi j----y gang Bang, jeszcze czekać, aż będą mieli prezydenta i hulaj dusza piekła nie ma! A przy następnych wyborach, pis czy po, takiego kabaretu nie da się opisać.
  • Odpowiedz
@GabrielOcello: Nawet jeżeli ktoś już coś ma, to powinien być w-------y, bo:
- co z tego że ceny nieruchomości rosną, jeżeli jak będziesz chciał zmienić np. mieszkanie na większe, czy mieszkanie na dom, to też te ceny na tobie się odbiją
- dopłaty po prostu w-------ą. Ja musiałem sobie trzy lata odmawiać wielu rzeczy, żeby wkład własny zebrać, a ktoś ma to dostać za nic? To nie fair.

Tylko problem
  • Odpowiedz
@GabrielOcello: Bo wbrew pozorom najważniejszym beneficjentem nie są deweloperzy tylko osoby załadowane w mieszkania inwestycyjne a tak się składa że posłowie bardzo lubią takie inwestycje ich znajomi prawnicy i lekarze tez
  • Odpowiedz
@AverageWolnyRynekEnjoyer Pamiętam upychanie narracji, że PiS wygrał, bo yyy zegarek i ośmiorniczki oraz migranci, a nie przez pogardę, zero inwestycji poza dużymi miastami, służalczość wobec Niemiec, kradzieże, Bizancjum w SSP i w samorządach. Oczywiście zmiana była z dżumy na cholerę, ale cóż.

W ogóle pamiętam jak Tusk uciekł do Brukseli na nic nieznaczące stanowisko. Przez te lata jak tam siedział nic dla Polski nie zrobił. No inna sprawa, że ta ucieczka
  • Odpowiedz
@GabrielOcello: @oink_oink @opewnieJerzy @aarahon @thorgoth @maras_zaraz_go_udusisz @BenAli @Pwado @djtartini1 Wy nie rozumiecie jednego. Gdyby nadal rządził PiS, to ustawa tego typu już dawno byłaby przegłosowana i podpisana przez Dudełe. Prawdopodobnie od 01.09 by obowiązywała i mieliby nas wszystkich w------e jaja, nie byłoby żadnej debaty, strajków, oburzeń, nie byłoby na nie czasu, chęci. Tak działał PIS przez osiem lat, ale jesteście zaślepieni.
  • Odpowiedz
@Smartek: ale czemu mnie wołasz? W czym jestem zaślepiony? Tak, pis też by podgrzewał sektor budowlany, tak jak pół cywilizowanego świata.
Z tego najłatwiej wycisnąć pieniążki z VAT
  • Odpowiedz
  • 0
@Smartek Ale czemu Ty mi coś insynuujesz. Ja nic o PiSie nie mówię, ani nawet nie o PO jako o PO. Wyrażam dezabprobatę i tyle. A czy ustawa wejdzie w 5 minut czy w 5 miesięcy, to w sumie żadna mi różnica- efekt będzie ten sam. Mam dziękować rządowi, że dłużej ją wprowadza zamiast wywalić na śmietnik?
  • Odpowiedz
oni się nawet z tym nie kryją


@GabrielOcello: ale tak jest jak te skońćzone p----y nie pamiętały jak to tusk ich okłamał za każdym j-----m razem. Po co mają się z tym kryć skoro przy następnych wyborach żaden z tych k-----w wyborców odpowiedzialnych za tych chujów, nie tylko nie będzie o tym pamiętał co aż do śmierci nie przyjdzie mu do głowy, że jest głupim s--------m, który skrzywdził wielu ludzi.
  • Odpowiedz