Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Panowie przegrywy co robicie w wolnym czasie? Macie jakieś hobby/zainteresowania? Jest coś co wam sprawia przyjemność? Sposób żeby cope'ować rzeczywistość i nie myśleć o swoim życiu, problemach?

Ja to żyje jak jakiś pustelnik albo więzień w izolatce - kompletnie nie wiem co robić w wolnym czasie i z reguły nic nie robię, poza bezmyślnym scrollowaniem internetu w nieskończoność. Po wielu latach jestem wyczerpany takim stylem życia, gdzie po prostu każdego dnia wyczekuje aż się skończy i od jutra od nowa. Normalni ludzie to albo robią coś pożytecznego albo chociaż oglądają seriale, grają w gry. Ja w ogóle z takich rzeczy nie korzystam aż sam się dziwie. Może to przez to że nie mam żadnych przyjemności z życia chodzę non stop jak zombie ale z drugiej strony nie mam jakiejś motywacji żeby coś obejrzeć czy pograć. Chyba wyższy lvl #depresja

#przegryw #samotnosc #feels #zycie #zainteresowania #hobby #mgtow #zmeczenie


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Panowie przegrywy co robicie w wolnym czasie?...

źródło: 9ecfb9219f39c81d5e1c1fcfccf67296f0d5ca88

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: jesteś jak zombie bo pewnie nie dbasz o dobry sen. Czujesz się przez to źle , i wybierasz niezdrowe wysoko przetworzone jedzenie, przez które nic Ci się nie chce więc również nic nie trenujesz. Taki zamknięty krąg, z którego nie potrafisz wyjść! Czas se zmusisc i wprowadzić dyscyplinę to życia
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Dobrze jest moim zdaniem znaleźć jakieś zajęcia w grupie, na przykład ja zacząłem grać w tenisa. Mam raz na tydzień trening i nie myślę czy pójść czy nie, tylko idę po prostu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na siłownię samemu ciężko mi się wybrać, zawsze to jakiś powód znaleźć można by nie iść. Jeszcze się zastanawiam nad czymś dodatkowym na jesień by wychodzić wieczorami po pracy z
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jestem kobietą, ale dobrze Cię rozumiem, żyłam tak latami, obecnie nic nie sprawia mi satysfakcji - dosłownie - jak nie mam zajęć od razu spada na mnie beznadziejne poczucie bezsensu i cierpienia. Praca to rozwiązanie, ale wg mnie w tym stanie nawet długa praca jest nie do zniesienia, to chyba depresyjny objaw, nie wiem może leki coś dają? Też bezmyślnie przeglądam internet w którym zresztą prawie nic mnie nie
  • Odpowiedz
Panowie przegrywy co robicie w wolnym czasie? Macie jakieś hobby/zainteresowania? Jest coś co wam sprawia przyjemność? Sposób żeby cope'ować rzeczywistość i nie myśleć o swoim życiu, problemach


@mirko_anonim: Mam, i to dwa, ale to nie działa tak, jak napisałeś. Po prostu przez czas, w którym uprawiasz te swoje zainteresowania, to w tym momencie - na kilka godzin - ból związany z przegrywem jest uśmierzony (podkreślam - nawet wtedy nie jest
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
uporządkowany-wizjoner-34: Zajęcia są ale nie ma żadnych "pasji".

Tak jak nie każdy musi mieć "karierę" i większość ma "pracę" nie każdy musi mieć pasję.

Jesteś przeciętniakiem to się z tym pogódź.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim
Większość nastoletniego życia grałem w gry i wychodziłem dziennie z ziomkami na dwór. Aktualnie bliżej 30 i:

1. 3x w tygodniu po prostu idę na siłownię ćwiczyć. Jak przyjdę zjem już jest wieczór, więc zostaję coś oglądnąć, poczytać
2. Gry totalnie już nie dają mi satysfakcji. Czasami gram w FPS tak sobie, ale jak mam grać singla 60h to sorry no way
3. Książki. Lubię czytać i słuchać do tego fajnej, spokojnej muzyki. Po przeczytaniu najbardziej ma się takie uczucie spełnienia. Uwielbiam
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Możę zacznę od tego że ja wogóle nie chce siebie nazywać przegrywem bo takie stawianie sprawy mi nie pomaga iść przez życie. Mi pomaga cieszyć się życia rozwiązywanie moich problemów, no same się niestety nie rozwiążą.
Czyli nauka nowych umiejętności, jakieś naprawy okołodomowe, postawienie wiaty na drewno, oddawanie się swoim zainteresowaniom, nauka jak dobrze żyć ze sobą samym i brak oczekiwań od życia że mi się coś należy.
1.Zainteresowania
  • Odpowiedz