Wpis z mikrobloga

Mirabelka 29 Warszawa

Zgłoszenie 7ca3a9c80edf0a51 z dnia 2024-08-27 13:12:10

Imię: Mirabelka
Wiek: 29
Miejscowość: Warszawa

Kim jestem?
Jestem konkretną kobietą, która wie czego chce. Typowe do tańca i do różańca. Chętnie pójdę na spacer, do kina czy teatru, ale jak potrzebujesz pomocy w malowaniu mieszkania to I'm in :D serio, można ze mną robić większość aktywności, nie jestem typem "księżniczki". Jestem mocno wkręcona we wszelkie aktywności sportowe i zawsze z zazdrością patrzę na pary, które biegają razem rano w parku czy na wakacjach. Marzy mi się takie "fit couple". W wolnym czasie poza sportem sporo czytam i tworzę w mieszkaniu mini dżunglę. Uwielbiam podróże, raczej low cost, z plecakiem, a nie all in z leżeniem nad basenem.

Wygląd
niska (158 cm), szczupła, wysportowana sylwetka, włosy ciemny blond, wyglądam na młodszą :D

Zainteresowania
szeroko pojęty sport (sama biegam, jeżdżę na rowerze, ćwiczę na siłowni i trenuje boks, ale jestem otwarta na wszelkie nowe aktywności), literatura (uwielbiam reportaże), rośliny doniczkowe

Czego oczekuję?
ktoś kto podzieli moją pasję do sportu, szczerej relacji, wsparcia, humoru, pewności siebie i decyzyjności. Jakkolwiek górnolotnie by to nie brzmiało to szukam kogoś kto będzie mnie ciągnął w górę a nie w dół. Inteligentny, oczytany. Fajnie by było gdybyś miał własne zdanie i umiał je obronić. Kocham uczyć się nowych rzeczy i chciałabym mieć z kim je robić :) spontaniczność jest w cenie, miłoby było gdyby nie trzeba było Cię miesiąc namawiać na weekend nad morzem!

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
rano bieganie/siłownia/wpisz rodzaj sportu, który Cię interesuje później wspólne jedzenie i chill w domu lub spacer. W idealnym dniu wieczorem oglądamy zachód słońca na plaży (widok z balkonu z mieszkania w Warszawie też ujdzie :D najprzyjemniejsze chwile tworzą ludzie a nie miejsca

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
ślub - kiedyś pewnie tak (cywilny, nie kościelny)
dzieci - nie jestem przekonana na ten moment, ale nigdy nie mów nigdy
u----i - palenie jest dla mnie nie do przejścia, alkoholu raczej nie pije, ale okazjonalnie u drugiej połówki mi nie przeszkadza

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonywarszawa #mirabelkaszukamirka
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Satan_Was_a_Babyboomer: Doszukiwałbym się w tym drugiego dna, a więc jeżeli pojawi się konkretny facet, wtedy będzie można wspólnie podjąć decyzję czy chcą mieć dzieci. Tak przynajmniej ja to odbieram.


@krne: No dobrze a jak jakiś konkretny facet konkretnie obstaje że nie chce mieć dzieci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Przecież to zdanie to nie red flag a
  • Odpowiedz