Wpis z mikrobloga

Dziękuję J.W. Construction za ten zacny program "wynajmij od nas co chciałeś kupić, kupisz jak będą kredyty 0%".

Wiedziałem, że na rynku jest sucho, ale nie przypuszczałem, że aż tak XD

#nieruchomosci
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mickpl to inwestorzy z gotówką się skończyli? Zostali im tylko możliwi bk0wicze? Na takim wynajmie to oni daleko nie dojadą. A kto wykończy mieszkanie?
  • Odpowiedz
@pastibox: Klient wykończy :D Oni chwalą się, że oferują 50% zniżki na wykończenie. Czyli: wynajmij mieszkanie i płać za wynajem (nie wliczony w późniejszą cenę sprzedaży), wykończ mieszkanie (bo przecież nie będziesz mieszkał w gołych ścianach), a później jak nie wejdzie BK0% to i tak kupisz, albo stracisz kasę utopioną w wykończenie.
  • Odpowiedz
@diabel_z_piekla Plus wycena wykończenia będzie oczywiście na tyle zawyżona że te 50% rabatu to będzie normalna rynkowa wycena ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim zdaniem to miałoby sens ale pod warunkiem że wynajmujesz i spłacasz część mieszkania i w międzyczasie ogarniasz zdolność kredytową bo największym problemem jest uzbieranie na wkład przy jednoczesnym najmie u Janusza a tu co prawda wynajmujesz ale w jakiejś części spłacasz już mieszkanie.
  • Odpowiedz
@mickpl: przy ostatnim dołku w nieruchach tak było. Mieszkanie które kupiłem od developera za 400 miało w historii wynajem bezpośrednio od deva z przyrzeczeniem ceny 650 wpisane w księgę wieczystą. Teraz jest teoretycznie warte milion, ale ja zakładam że realnie bym to sprzedal za 700
  • Odpowiedz