Wpis z mikrobloga

Niezbyt często wysyłam do klientów rysunki w takiej formie ale tym razem się zdarzyło, że rysowane pieski i inne takie poszły już w wydrukowanej wersji a nie wersji do druku samodzielnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak tam żyćko?

#art #tworczoscwlasna #pies #zwierzaczki #zwierzeta #rysujzwykopem #owcarysuje #digitalpainting #digitalart #ilustracja #biznes
OwcaRysuje - Niezbyt często wysyłam do klientów rysunki w takiej formie ale tym razem...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OwcaRysuje: Bo wegetuje, tzn wracam do punktu wyjscia jak zwykle, cobym nie ucznil. Depra i takie tam gowna. Moze nie jestem mistrzem gitary ani top kompozytorem, ale mimo wszystko nie zamienilbym sie na grafike/sztuke wizualna, choc doceniam
  • Odpowiedz
  • 0
@JackBauer666 a widzisz, u mnie ludzie z czasów LO definitywnie nie znali mojego przezwiska/pseudonimu którym kiedyś się posługiwałam (teraz posługuje się innym ale nie zezwala na zmianę loginu wykop)
  • Odpowiedz
@OwcaRysuje: No to akurat tamta wszem i wobec byla znana jako Owca. Jedyna graficzna rzecz, ktorej dokonalem to nieumiejetnie skopiowalem Pana Kleksa z komiksu, ale czy za pomoca kalki czy nie to nie wiem. Chyba bez, bo Z to by mi mniej koslawo wyszlo
  • Odpowiedz