Wpis z mikrobloga

Siema, siema.

Dziś troszkę bardziej podźwigane, miałem okazję użyć hantli 65kg do wyciskania. Takie hantle to już rzadkość, szczególnie w czasach sieciówek.

Seria nie była idealna, ale jestem w miarę zadowolony, poczuć taki ciężar nad sobą i zrobić nawet te 3-4 ruchy samemu + później kilka niepełnych z pomocą, będzie dało się odczuć przez myślę najbliższe 2 dni.

Redukcja postępuje co można zauważyć po udach i pośladkach które się fajnie ukształtowały, mam nadzieję za około 10-12 tygodni pokazać formę greckiego boga, aż będą wam pały stały. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mirkokoksy
#mikrokoksy
#silownia
#sterydy

A Wy ile wyciskanie hantlami na skosie?

  • 20-30kg 31.9% (74)
  • 31-40kg 28.0% (65)
  • 41-50kg 14.2% (33)
  • 51-60kg 7.8% (18)
  • 61-70kg 18.1% (42)

Oddanych głosów: 232

Lewusx - Siema, siema.

Dziś troszkę bardziej podźwigane, miałem okazję użyć hantli 6...
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@In_thrust_we_trust: No może to niewielki skos, ale zdecydowanie na tym klatkę piersiową czuję najlepiej. 45* to już przedni akton za mocno przejmuje u mnie.

Jakbym to robił na poziomie to bym bał się położyć z takimi hantlami.
  • Odpowiedz
takiego kąta nie nazwałbym skosem, ale i tak spoko wynik ;)


@In_thrust_we_trust: Taki skos jest o wiele lepszy jak chcemy nad klatą popracować :) Skos ~45 stopni spowoduje u wielu osób mocne przejęcie pracy przez barki. U mnie to jest ogromny problem, barki się tak szybko pompują a klaty nic nie czuć :P
  • Odpowiedz
@Lewusx: Największy problem z hantlami to to zarzucanie i ustawienie pozycji :P Najlepiej to by się ułożyć na ławce i żeby pomocnicy potrafili dobrze podać.
Przez ja to hantle głównie robię w zakresie ~20 powtórzeń, bo siłować się z zarzuceniem, potem ustawieniem się to nigdy nie mam ochoty i nie lubię tracić głupio na to siły.
  • Odpowiedz
  • 0
@Magq: Ja to robię sam, ale naprawdę dużo siły na to idzie. Jak ktoś mi poda hantel od boku, to już mi ciężko z stabilizacją.
  • Odpowiedz
Przez ja to hantle głównie robię w zakresie ~20 powtórzeń, bo siłować się z zarzuceniem, potem ustawieniem się to nigdy nie mam ochoty i nie lubię tracić głupio na to siły.


@IntruderXXL: Czy to jest błąd w Matrixie? - Akapity spod twojego pióra były zawsze nienaganne gramatycznie!
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: @Lewusx Ja to chyba za słaby jestem w wyciskaniu, ale nigdy nie miałem problemu z zarzuceniem hantli xD No ale robiłem max 60 kg. U mnie trik polega na tym, żeby szybko zarzucić i modlić się, żeby ręka się nie wygięła ( ͡º ͜ʖ͡º)
DywanTv - @IntruderXXL: @Lewusx Ja to chyba za słaby jestem w wyciskaniu, ale nigdy n...
  • Odpowiedz
Ja to chyba za słaby jestem w wyciskaniu, ale nigdy nie miałem problemu z zarzuceniem hantli xD No ale robiłem max 60 kg. U mnie trik polega na tym, żeby szybko zarzucić i modlić się, żeby ręka się nie wygięła ( ͡º ͜ʖ͡º)


@DywanTv: No elegancko robisz :) Wiesz u mnie problem jest taki że nawet robiąc jako drugie ćwiczenie po ciężkim głównym ćwiczeniu, żeby
  • Odpowiedz
@Lewusx:
Ja lubiłem bawić się w duże ciężary na hantlach, na płaskiej, ale zauważyłem że #!$%@? wpływało to na kolana, w momencie jak musisz wstać. Spore naprężenia
  • Odpowiedz