Wpis z mikrobloga

Proponuję ignorować leszcza, będzie sobie odpisywał z multi, albo znajdzie jakiegoś kolegę i wtedy będzie 6/9 szło z wzajemnym lizaniem się po jajkach i gładzeniem po pośladkach. Już kilka takich wątków widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@magic_johnson: Proponuję ignorować leszcza, będzie sobie odpisywał z multi, albo znajdzie jakiegoś kolegę i wtedy będzie 6/9 szło z wzajemnym lizaniem się po jajkach i gładzeniem po pośladkach. Już kilka takich wątków widziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WH40K: wow.

JESTEM UKRAIŃSKIM TROLLEM BO PREZENTUJE CZYM JEST ROSJA I CISNĘ Z NIEJ BEKĘ ( ͡ ͜ʖ ͡)

a wszystko zaczęło się tak niewinnie - gdy dzieciaczek drwiąc z Ukraińców chciał popisać się swoim „bogactwem”, a jedynie skompromitował się prezentując stary, powypadkowy samochod którego nawet nie był w stanie przełożyć na europejskie zegary ( ͡ ͜ʖ ͡) ja to wyłapałem przez co stałem się ofiarą ciągłych ataków :)
ale spokojnie. Ja nie jestem życiowym nieudacznikiem z kompleksami żeby udowadniać przyglupowi w
Grzesiok - @WH40K: wow.

JESTEM UKRAIŃSKIM TROLLEM BO PREZENTUJE CZYM JEST ROSJA I CI...

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
Chyba wszystkie Wykopki które można opisać jako "skłaniające się ku pato-konserwatyzmowi" mają pół Wykopu na czarnej i kasują wpisy. XD Niesamowite to jest.
  • Odpowiedz
@Leniek: smutny chłopiec ze wsi z gigantycznymi kompleksami.

Pisał o tym jakie to Ukraińcy mają auta. Mercedesy, BMW, Bentleye. Gdy wykopki wyśmiały go, że żal mu dupe ściska to (WTF) wrzucił zdjęcia i filmik swojego auta żeby udowodnić „że też ma kasę i nie zazdrości”

I tu była jego pierwsza kompromitacja. Lecieć ze zdjęciami na wykop żeby się chwalić swoim życiem
  • Odpowiedz
@WH40K: Naczelny kacap i rusofil jest jednoczeńsnie człowiekiem, który żywo agituje za PiSem. Ciekawe. Czyżby kacapy miały interes w tym by w Polsce rządziło PiSiorskie smutnopolactwo?
  • Odpowiedz
@Grzesiok: Ach znam ten archetyp, ja to nazywam umysłem małorolnym, metal człowieka który uważa że jak jego koledzy pochwalili jego nowe xiaomi kupione na raty, to jest w pełni uprawniony do flexowania się nim w sky barze xD
  • Odpowiedz