Wpis z mikrobloga

#p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki #samotnosc #blackpill #tinder #pieknokobiet

Takie rzeczy promują portale dla kobiet. Artykuł, a w nim historia kobiety, która wybrała się z przyjaciółką na Teneryfę, gdzie zdradziła swojego narzeczonego, z którym była 10 lat i z którym miała wziąć ślub kilka miesięcy powrocie z podróży.

https://www.wysokieobcasy.pl/zyclepiej/7,181615,28859156,umowili-sie-zadnego-zaangazowania-i-mysli-o-rozwodzie.html
Kopytnik_1 - #p0lka #logikarozowychpaskow #zwiazki #samotnosc #blackpill #tinder #pie...

źródło: temp_file7091528571689122244

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1:

To może być propaganda, ale w sumie nie musi. Może to po prostu być pisanie dla samego zapełnienia miejsca na portalu. Prawda jest po prostu taka, że 80% treści w polskim necie to bezwartościowy chłam. Dzisiaj mnie zaatakował nagłówek o ,,klątwie Świata według Kiepskich'' (ta klątwa polega na tym, że umarł kolejny 80-letni aktor, który zagrał w jednym odcinku 20-letniego serialu).
  • Odpowiedz
  • 264
@antoni-lesniewski: Tak czułem, że pojawi się tu taka opinia, ale nie zgadzam się z nią całkowicie. Ruch, jaki generują wykopki nijak ma się do tego, jaki generują czytelniczki, do których artykuł jest adresowany. Widać to dobrze po tym, kto lajkuje te artykuły. To są głównie kobiety. Naprawdę uważasz, że największy w Polsce portal dla kobiet tworzy artykuły do trollowania wykopków? No proszę Cię. Redaktorki mogą nawet nie wiedzieć o naszym
  • Odpowiedz
@antoni-lesniewski: Tak, bo bardzo dużo zarabiają na tych wykopkach, którzy tylko wejdą i zrobią ss'a nagłówka (i to screen zrobi jakiś mały procent użytkowników).

Te artykuły kierowane są do kobiet - możliwe, że to po części propaganda, ale jeszcze bardziej prawdopodobne, że to chcą czytać normalne kobiety, dla których jest to przyjemne i emocjonujące. Takie treści uderzają w najbardziej prymitywne i pierwotne instynkty.

Jak myślisz, że ktoś poświęcałby czas na
  • Odpowiedz
@falden mnie też irytuje ekscytacja w internecie tą "klątwą". Udajemy na co dzień że śmierci nie ma a kiedy ktoś znany umrze to podnosimy ją do rangi jakiegoś epokowego wydarzenia
  • Odpowiedz
Takie rzeczy promują portale dla kobiet.


@Kopytnik_1: To są portale plotkarskie. Wymyślone na porannej zmianie, albo napisane z GPT, aby jedna Grażynka poczytała z wypiekami na twarzy, a inny piwniczak się pooburzał, tymczasem oni zarabiają na wyświetleniach. Wbrew temu, co możesz sądzić, większość kobiet tego nie czyta, podobnie jak większość facetów nie szuka porad życiowych w CKMie.

Ruch, jaki generują wykopki nijak ma się do tego, jaki generują czytelniczki, do
  • Odpowiedz
@CheSlaw: W takich sytuacjach WO i GW wyłącza komentarze, tutaj widocznie przyspali. Choć czasem biorą komentarze pod uwagę- w konkursie na Polkę stulecia wśród nominowanych był Anna Grodzka vel Krzysztof Bęgowski i dzięki trollingowi ( w tym z wykopu) zbierał bardzo dużo głosów. Pojawił się wtedy na WO artykuł "Dlaczego Anna Grodzka nie miałaby być Polką Stulecia?" z wychwalaniem starego komucha, ale czytelniczki zjechały go od góry do dołu. Na
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Nie promują. Na wysokieobcasy nie ma nic sensownego, po prostu widać, że poszli tam w jakieś "szokujące" artykuły, żeby ktoś w to klikał. I pewnie robisz im reklamę, bo ktoś stąd to wyszukał i kliknął.
  • Odpowiedz
@not_me @falden: @Kopytnik_1 @wstanczyk
Niesamowicie bawi mnie wyparcie facetów, wykopków, że wysokie obcasy piszą baity pod wykopków. Tak, tak.
Weźcie kiedyś posłuchajcie, o czym rozmawiają kobiety w wieku 28-30-40 lat ( w sumie Anka Lewandowska też celuje w ten target z bachata) między sobą, jak się nie krępują, nie wiem np. na jakiejś imprezie, spotkaniu ( tu jak jesteś brany za przyjaciela, osobę godną zaufania), to laski
  • Odpowiedz
  • 6
@lentilek: Ja w ogóle nie rozumiem tej teorii, według której portal stricte dla kobiet, miałby tworzyć artykuły, które mają za zadanie wkurzyć facetów. Prawda jest taka, że takich gości jak ja, którzy piętnują na takich portalach jak Wykop, to, co jest w takich artykułach jak ten z Wysokich Obcasów, a więc na przykład przyzwolenie na zdrady kobiet, jest zapewne niewielu. Większość facetów ma takie artykuły po prostu gdzieś. Ja to
  • Odpowiedz
@lentilek:

Ja nic nie pisałem o żadnym baitowaniu. Stwierdziłem jedynie że to po prostu chłam jakich wiele w necie i tyle.

Zresztą po komentarzach na ich stronie widać, że prawie żadnemu czytelnikowi ten artykuł się nie spodobał. xD
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: @falden Dla mnie to też chłam, dla facetów to chłam, ale kobiety uwielbiają takie historie, więc to dla nich jest pisane. Z pewnością to jest podkoloryzowane. Tylko takie historie dzieją się naprawdę, kobiety same siebie nakręcają.
Wbiłem teraz na ten artykuł, i od razu rzuciło mi się w oczy, jak oni te wszystkie historie o romansach, zdradach podczepiają o tematy związane z psychologią, relacjami i to jest tam
  • Odpowiedz
Tak czułem, że pojawi się tu taka opinia, ale nie zgadzam się z nią całkowicie. Ruch, jaki generują wykopki nijak ma się do tego, jaki generują czytelniczki, do których artykuł jest adresowany. Widać to dobrze po tym, kto lajkuje te artykuły. To są głównie kobiety. Naprawdę uważasz, że największy w Polsce portal dla kobiet tworzy artykuły do trollowania wykopków? No proszę Cię. Redaktorki mogą nawet nie wiedzieć o naszym istnieniu.


@Kopytnik_1
KwasneJablko - >Tak czułem, że pojawi się tu taka opinia, ale nie zgadzam się z nią c...

źródło: 2a71c540a0733f381285f2040f5d3c46

Pobierz
  • Odpowiedz