Wpis z mikrobloga

@pendzoncy_jez: Do dzisiaj mnie rozwala tekst innych starszych osób co kiedyś mówiły że jeszcze za tęsknie za szkołą. No dobra zależy jak się życie ułoży, moja egzystencja nie jest zbyt stresująca, także tak, wycieczki i granko w tygodniu, bo nie ma nauki, wycieczki i granko w weekend bo nie ma nauki xD
  • Odpowiedz
@Gojo2323: to ja, kompletnie nieprzygotowany u gościa co potrafił u----c cały kierunek. Pamiętam jak wymyślałem wykresy po czym usłyszałem wykład o studentach, którzy nie szanują profesorów i mój indeks wyleciał przez okno.

  • Odpowiedz
@Gojo2323: Miałem kilka razy olśnienie. Przypominały mi się rzeczy, których nie pamiętałem żebym się uczył.

@KarmelkowyZubr Ja troche tesknie, może nie za samą szkoła. Ale byciem utrzymywanym w zamian za uczenie się. Teraz po pracy srednio mam siły na naukę nowych rzeczy. A bardzo to lubię
  • Odpowiedz
@tos-1_buratino: nauczę się tego komentarza na pamięć łącząc go z tekstem pudziana i będę mówić w rozmowie w najmniej oczekiwanym momencie

Reasumując wszystkie aspekty kwintesencji tematu, można dojść do fundamentalnej konkluzji, że przy nieograniczonej ilości czasu jest niezerowe prawdopodobieństwo utworzenia danej informacji poprzez stan kwantowy neuronów w mózgu.
  • Odpowiedz