Wpis z mikrobloga

Wasi rodzice (50+) też zachowują się w taki sposób?
Zaproponowałem rodzicom, że możemy się wybrać do zoo. 100km w jedną stronę stronę. Odpowiedź?

Synek, to za daleko. Się nie opłaca na paliwo marnować. Poza tym koty i psy masz za oknem hehehe


Też moi rodzice: co 2-3 dni jeżdżą do sklepów po 30km w jedną stronę, żeby... zaoszczędzić na maśle 20gr (_ )
Jak powiedziałem, że to średnio się opłaca tyle jeździć na takie oszczędności to usłyszałem

Ty życia nie znasz


A na spotkaniach rodzinnych jak ktoś się pochwali, że był na jakiejś wycieczce za granicą to rodzice komentują

Wydajecie pieniądze na jakieś wycieczki a potem na chleb nie będziecie mieć hehehe


#rodzice #polskiedomy
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@_lorem_ipsum_: to samo, ja z drącym się bombelkiem mam przyjeżdżać gdzie z podróży 1,5-2h ostatnio zrobiło się 3h z postojami na uspokojenie latorośli a straty psychiczne i traumę będę miała do końca życia, a im za daleko gdzie oni do Warszawy będą jechać (òóˇ)
  • Odpowiedz
@Bumelante Nie, to po prostu sknerstwo, ignorancja, cebulactwo oraz zycie w swojej bance. Zeby oni czegokolwiek sie dorabiali na tym sknerstwie, a tak naprawde to zyja jak robaki cale zycie by przezyc i umrzec cale zycie nie zyjac.
  • Odpowiedz
Ciesz się z mądrych rodziców. Oni to robią dla ciebie im wystarczy to że ty masz dobrze. Niektórzy są po prostu mentalnie bardziej rozwinięci umysłowo i nie ulegają presji otoczenia


@madow: to sarkazm czy poważnie ze wpisu wynosisz taki obraz sytuacji?

Jeździła po całym mieście autem na zakupy bo tutaj maslo tansze 10gr, a tam mleko
  • Odpowiedz
  • 0
@NieBendePrasowac taki obraz sytuacji jest bardziej prawdopodobny niektórzy po prostu lubią się przejechać na miasto może znajdą okazję itp. Wycieczka do innych krajów nie robi na nich wrażenia wolą żeby dzieciom więcej zostawić. Ocena była na podstawie mojego postrzegania własnych rodziców
  • Odpowiedz