Wpis z mikrobloga

Kupuj polskie produkty - ketchup (cz.2)
#ketchup #kupujpolskieprodukty

😎🍅 Kolejna grafika w ramach naszej akcji informacyjnej "Kupuj polskie produkty" - ponownie dotycząca ketchupów! Okazało się, że polskich firm jest więcej - nie chcieliśmy ich pomijać!

😋Na Wasze stoły i grille polecamy:

▶️ #kwidzyn

▶️ Dawtona

▶️ #wloclawek (Maspex Kariera)

▶️ Dagoma

▶️ #miwex

▶️ Musztardy Konik

▶️ Reypol
SPiR_SWOJAK - Kupuj polskie produkty - ketchup (cz.2)
#ketchup #kupujpolskieprodukty
...

źródło: ketchup2

Pobierz
  • 166
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dawtona produkuje też bardzo dobre keczupy dla Biedronki pod marką Madero, szczególnie te w szklanych słoiczkach mają genialny skład.
  • Odpowiedz
Niemiec często wybierze niemiecki produkt nawet jak więcej musi zapłacić.


@gigadude: no zajebiste porównanie patrząc co się w Niemczech dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°) a do tego nieprawda oni też mają patriotyzm w dupie i u wielu liczy się kasa (co widać na bazarach i marketach przy granicy z polską)
  • Odpowiedz
Tylko Kotlin („Z piekła rodem”). W d… mam, jeśli nie jest polski. Przecież cała reszta to takie ścierwo, że nie da się tego jeść. To jest szajs do polewania tanich zapiekanek w brudnych, przydrożnych budach.
Raz jeden odstąpiłem od swoich wyborów, które praktykuję od wielu lat. Chodziło o majonez (kupuję tylko Pomorski). Pilnie był potrzebny, nie było czasu jechać do miasta, więc kupiłem to, co było w pobliskim Dino. „Roleski” – zapamiętam
  • Odpowiedz
@SPiR_SWOJAK: Chciałem napisac że najwięcej ma chyba Dawtona jak ostatnio sprawdzałem, ale potem spojrzałem na skład w internecie Roleskiego i ma ~250g pomidorów na 100g ketchupu. Wow - jednak najlepszy :)
  • Odpowiedz
@SPiR_SWOJAK: Od dawna jestem od zawsze na wyższym levelu. Staram się nie kupować towarów wyprodukowanych w regionach z dominującym poparciem dla pisu. Oczywiście, że wybiorę w takim wypadku np. produkt Niemiecki. Nie widzę powodu, dla którego miałbym wspierać swoimi pieniądzmi gospodarki obszarów, które są mi bardziej obce niż regiony w innych krajach, z którymi należymy do wspólnoty europejskiej ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@MikiGRU oczywiście że na sens ale producenci też powinni wykazywać się patriotyzmem i produkować dla Polaków produkty wysokiej jakości. Korzyści powinny być obopólne. Myślę że wiele osób wybierałoby produkt polski o ile nie będzie odbiegał jakością od zagranicznego.
  • Odpowiedz
@K_R_S: Ja się do Włocławka bardzo zraziłem, jak zmienił się smak. Był taki czas, że smakował rewelacyjnie. Szczególnie wersja ze słoiczka. Później coś mieszali w składzie i zrobił się jakiś taki przesadnie przyprawiony. Teraz nawet nie wiem jak smakuje.
  • Odpowiedz
Pamiętacie tą historię? Syn Ronaldo nie zjadł kiełbasy, bo była brudna od musztardy( na którą jest uczulony) i ją wyrzucił,Cristiano dostał szału, że gnój nie szanuje pieniędzy i nie docenia tego co ma i dla nauczki kazał mu zjeść całe opakowanie sarepskiej od DAGOMY.
Po tel akcji marketingowej jestem waszym stałym klientem.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Piotrek7231 - Pamiętacie tą historię? Syn Ronaldo nie zjadł kiełbasy, bo była brudna ...

źródło: temp_file5047551803667944832

Pobierz
  • Odpowiedz