Wpis z mikrobloga

Kupuj polskie produkty - ketchup (cz.2)
#ketchup #kupujpolskieprodukty

😎🍅 Kolejna grafika w ramach naszej akcji informacyjnej "Kupuj polskie produkty" - ponownie dotycząca ketchupów! Okazało się, że polskich firm jest więcej - nie chcieliśmy ich pomijać!

😋Na Wasze stoły i grille polecamy:

▶️ #kwidzyn

▶️ Dawtona

▶️ #wloclawek (Maspex Kariera)

▶️ Dagoma

▶️ #miwex

▶️ Musztardy Konik

▶️ Reypol
SPiR_SWOJAK - Kupuj polskie produkty - ketchup (cz.2)
#ketchup #kupujpolskieprodukty
...

źródło: ketchup2

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SPiR_SWOJAK: #!$%@? pomidory z octem
Polski produkt narodowy
Kupujmy polskie keczupy, dzięki temu zwiększymy PKB XD

Jak keczup będzie dobry to mogę kupować nawet z Afryki i mam wywalone
Jak w Afryce mieliby lepsze i tańsze pomidory i lepsza jakość keczupu to nie widzę sensu jedzenia gorszego i drozszego bo jest polski
  • Odpowiedz
@arcxa: Rownie polski co obozy w czasach wojennych.

Ja sam jestem z Kwidzyna i mimo sentymentu do naszego Ketchupu jednak musze stwierdzic ze Roleski robi znacznie leszpe i w roznych smakach. IMO nic tego ketchupu nie przebije, a dodatkowo sa jeszcze wersje keto za co wielki szacun dla tej firmy.
  • Odpowiedz
@BrzydkiBurak Brzydki, a w dodatku burak bez szkoły... Otóż właśnie patriotyzm gospodarczy jest jedyną realną i możliwą do zrealizowania przez konsumentów opcją wzmocnienia gospodarki kraju, w którym się mieszka. A takim frajerom od hasła "kapitał nie ma narodowości" 5 inżynierów na chacie życzę.
  • Odpowiedz
@SPiR_SWOJAK: na pewno będę Januszowi napychal kabzę tylko za to,że jest Polakiem i zatrudnia Polaków na minimalnej xD Będę kupował takie, które mają dobry smak i cene, a nie polskie. Chyba, że właściciel zacznie się chwalić, że zamiast w kolejne nieruchomości dla siebie zaczal lepiej płacić pracownikom i zainwestował w lepszy produkt
  • Odpowiedz
@SPiR_SWOJAK: jedyny prawilny smakowo to kotlin ognisty! od 20 lat go jem i nie wyobrażam sobie przeskoczyć na coś innego.
jak mi jakaś polska firma zaoferuje taki sam smak to zmienię ale jak na razie w tej półce smakowej jest tylko kotlin.
  • Odpowiedz
@SPiR_SWOJAK @Ryshieq tak samo brakuje musztardy Pegaz, ketchup zresztą też robią i pewnie jeszcze coś się znajdzie np. musztarda prymat
@BrzydkiBurak akurat w przypadku ketchupów w pełni polskie marki mają lepszy skład niż "polskie" marki zakupione przez zagraniczne korpo. Ogólnie to zgadzam się z Tobą, z tym, że jest serio wiele polskich marek, które mają naprawdę dobre produkty (i nierzadko tańsze), ale i tak są w cieniu zagranicznych marek
  • Odpowiedz
polecanie Włocławka to gloryfikacja jednego z większych #!$%@?ństw polskiego biznesu


@Polinik: Coś więcej na ten temat? Dlaczego, co się tam wyprawia?
  • Odpowiedz