Wpis z mikrobloga

Kupuj polskie produkty - ketchup (cz.2)
#ketchup #kupujpolskieprodukty

😎🍅 Kolejna grafika w ramach naszej akcji informacyjnej "Kupuj polskie produkty" - ponownie dotycząca ketchupów! Okazało się, że polskich firm jest więcej - nie chcieliśmy ich pomijać!

😋Na Wasze stoły i grille polecamy:

▶️ #kwidzyn

▶️ Dawtona

▶️ #wloclawek (Maspex Kariera)

▶️ Dagoma

▶️ #miwex

▶️ Musztardy Konik

▶️ Reypol
SPiR_SWOJAK - Kupuj polskie produkty - ketchup (cz.2)
#ketchup #kupujpolskieprodukty
...

źródło: ketchup2

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SPiR_SWOJAK: Rynek ketchupów w Polsce widać jest bardzo chłonny, skoro jest tyle podmiotów na rynku. Nie masz pomysłu na biznes? Zacznij produkować ketchup. Keczupex lub Keczupol [nazwa miasta] i jedziemy. To drugie chyba lepsze.
  • Odpowiedz
@SPiR_SWOJAK wrzucając takie grafiki dawajcie od razu link do części pierwszej. Bo mnie od razu na miejscu trafił szlag, że nie ma mojego ulubionego Roleskiego. Dopiero Mirki w komentarzach zwrócili moja uwagę że to cześć 2.

(°°
  • Odpowiedz
@SPiR_SWOJAK wspieraj wyzysk robaków płacąc zachodnie ceny xD

Co z tego że twoja stara i jej siostra robią keczupy jedna w niemczech druga we włocławku za 700€ - wspieraj tego janusza z włocławka niech dokupi nieruchów żebyś jeszcze zbiedniał xD

Możesz jeść dobry keczup gdzie pracownik jest dobrze wynagradzany ale to nie po borzemu deus vult lewactwo tfu xD

Dzięki temu że będziesz patryjotom powtarzam patryjotom to we włocławku zamieszkają murzyni
  • Odpowiedz
@SPiR_SWOJAK jeżeli polskie produkty to te wytwarzane przez polaków - to niemieckie są bardziej polskie niż polskie robione murzynami za pomocą infrastruktury którą zafundowaliśmy w podatkach.

Czyli polski januszek okrada polaków na wiele sposobów podatkami, grabieżą nieruchomości i sprowadzając tysiące kolorowych - a niemiec wspiera polskę dając prace polakom dzięki czemu się bogacą - tak lepiej
  • Odpowiedz