Wpis z mikrobloga

@kdgc ale to jest spryciarz. Szkoda, że dał datę od 13 grudnia i dodatkowo o wszystkich wycieczkach również do dzbana Budy się nie dowiemy.
  • Odpowiedz
@kdgc: cieszynski ma swoje za uszami szczegolnie jak chodzi o kowidzika ale i tak jest to jeden z tych rozsadnienszych z pisu. Ja mysle ze za rudego kowidowe obostrzenia i wałki to dopiero bylby cyrk
  • Odpowiedz
@typowy_lobuz No PIS robil wiele rzeczy źle, ale co z tego PIS kradł w kowidzie, ale kto wie czy Tusk nie kradł by więcej! Niech rozliczą te PełO za co by na kradli w covidzie! XD
Cieszyński to zwykły pisowski walarz, Polacy może umierali, ale wały w pocie czoła robił suniennie więc chwała mu!
  • Odpowiedz
@Parker_: ja sie nie bawie w plemiona jak dla mnie to bym wiekszosc sceny politycznej wyslal na misje na marsa xD. Smieszy mnie tylko ta narracja ze przyszli wielcy reformatorzy i zbawcy a to sa te same nieudasy co ostatniej kadencji albo i gorsi. Spotykac sie w sejmie raz na miesiac by glosowac nad kolejnymi komisjami zamiast dac dowody i zaprzegnac prokurature. Moze i infrastruktura stoi i ubozejemy ale za
  • Odpowiedz