Wpis z mikrobloga

CG bench vs Chains 260kg x 1 oraz 270kg x 1 gdzie spoter spanikował i łapy położył na sztandze pod sam koniec ruchu lol. Trudno się mówi, i tak czułem że to idzie i by poszło, po prostu za szybki był start potem sztanga trochę uciekła przez co się zatrzymała bo musiałem skorygować tor ruchu sztangi, czułem że dociskam to i spoter akurat złapał sztangę ale jak sam mówi prawie nic nie pomógł, jednak wiadomo jak to jest :P
Obiecuję poprawę, za X tygodni wrócę do tego wariantu i zrobię 280kg, bez żadnych wątpliwości :)

Zrobiłem błąd przy tych 270kg. Bo przy 260kg zobaczyłem na nagraniu że za wolno opuszczam sztangę, więc przy 270kg przyspieszyłem z opuszczaniem, opuściłem ok ale chcąc mocno i dynamicznie wystartować z dołu za bardzo wycisnąłem sztangę w stronę nóg, przez co właśnie potem się zatrzymała bo musiałem skorygować tor ruchu sztangi.

Lata przetrenowane naturalnie teraz procentują... ciężary już są znaczące a wszystko jest jakieś takie łatwe, ciężko mi to jakoś opisać dokładnie, ale czuje że to wszystko przychodzi samo? Że tak naprawdę jeszcze dużo przede mną, wiele łatwych kilogramów do dodania na sztangę.
Często chce mi się śmiać, bo mam trochę "zakręcony" okres w życiu, niedosypiam, mało jem (jeżeli 6000kcal to mało :P Ale waga spada, 4kg gdzie uciekło), mnóstwo innych spraw na głowie, dużo stresu, o wiele mniej tego myślenia o treningach...I co? Idę na trening a tam wszystko jeszcze lżejsze niż było lol. A 3,5 miesiące jestem na tych samych dawkach i środkach, nie zwiększam nic, a to ciągle idzie do przodu właściwe samo lol.

Ogromna w tym zasługa @Kasahara, to dzięki niemu idzie i to jeszcze jak idzie :D Świetne samopoczucie, świetne zdrowie, i brak jakichkolwiek problemów, nie muszę zupełnie o tym myśleć skupiam się tylko na treningu. Jestem mu z tego powodu bardzo wdzięczny i wiem że jeszcze nie raz będę mu dziękował, po prostu to jest bezcenna pomoc która zaoszędziła mi mnóstwo zdrowia I LAT BŁĄDZENIA. Od początku zacząłem optymalnie, właściwie bezbłędnie no i to procentuje.

Cały trening

CG bench vs chains 260kg x 1(210kg bar + 50kg chains) 270kg x 1 (220kg bar + 50kg chains)
CG bench vs chains 210kg 2x5 1x7 (160kg bar + 50kg chains)
DB triceps rollback 4x10 40kg
Triceps pushdown 4x12 1x15
Wide grip cable rows 4x15
Wide fat grip lat pulldown 4x10
1h DB side raise 30kg 3x12
Band triceps pushdown 4x80
Band pullaparts 4x30


#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #pokazforme #sport
IntruderXXL - CG bench vs Chains 260kg x 1 oraz 270kg x 1 gdzie spoter spanikował i ł...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
zaraz będzie top wynik w bp w Polsce, wiadomo teraz to treningowo ale i tak nieźle


@Boleslavic Myślę że na teraz wynik w zwykłym wyciskaniu to właśnie 270kg. Rekord Polski to 290kg... z jednej strony wydaje się blisko ale z drugiej strony ten wynik nie bez przyczyny utrzymuje się przez lata. Czas pokaże :) mam w każdym razie jeszcze wiele asów w rękawie w tym te "chemiczne asy" lol
  • Odpowiedz
  • 1
słychać pod koniec jak się zapowietrzasz XD nie chciałbym być na jego miejscu


@IntruderXXD: Paradoksalnie kiedyś zdenerwowałbym się o wiele bardziej i cały dzień nad tym ubolewał :P Bo każdy rekord był trudny do zrobienia i wymagający. A teraz? Tylko przez moment byłem wściekły, a potem machnąłem ręką bo jak pisałem, za jakiś czas wiem że to poprawię i sobie zrobię łatwiej dodając przy tym +10kg :)
  • Odpowiedz