Wpis z mikrobloga

@stary_grat: Najtaniej Egipt jak kupisz kilka dni przed wylotem to nawet poniżej 1,5k będzie a jak jakis wypasiony hotel to koło 2k.
Kenia też powinna być ok 2,5k, a jak poczekasz do końca listopada to na pewno Kenia powinien się trafić tez jakiś Wietnam, Tajlandia, rok temu był np. Madagaskar niewiele drożej niż 3k.
  • Odpowiedz
@stary_grat: wiem co mówię tak chodzi o terminy od drugiej połowy listopada do pierwszej połowy grudnia a nie o wrzesień. Nie wiem gdzie ty te Tajlandie szukasz po 15k ja tam latam za max 3,5k a na własną rękę to za 2,5k można ogarnąć.
da się tu wstawić zdjęcie bez wrzucania na zew. serwer ? mam jakieś zrzuty cen z zeszłego roku bo wysyłam czasami znajomym to ci udowodnię.
  • Odpowiedz
@stary_grat: i kto we wrześniu leci do Tajlandii i po co ? Przecież tam w większości kraju jest wtedy ulewa. Nie ma charterów i loty są drogie. Sezon w Tajlandii zaczyna się z początkiem listopada i wtedy wycieczki są tansze bo są czartery pierwszy czarter leci ok. 5 listopada na stronei rainbow w zakładce bilety czarterowe masz kiedy będą tam latać czarterem
  • Odpowiedz
@stary_grat: początek września tani Egipt, Tunezja etc. możesz jeszcze zapolować na Malediwy ale tam dobra cena to będzie niespełna 5k o ile się trafi. Wrzesień to kiepski miesiać na fajne miejsca bo w wielu jest monsun leje i tajfuny albo tornada. Azja poł-wsch odpada w większości.
  • Odpowiedz
  • 0
@libed_from_kafeteria: o k---a i to tylko 2 tyg po tym jak ja jade na majorke. i to w cenie majorki. kurde ale mi error w glowie zrobiles xD nie chcesz pomoc za rok znalezc jakis wakacji? jak se pomysle ze za ta sama cene mialbym jechac na drugi koniec swiata, a jade na k---a majorke to az sie odechcialo xD ale nieno.. tez bedzie fajnie
  • Odpowiedz