Wpis z mikrobloga

Ci, którzy mają problem z tym, że nie kibicuję pato-Julce z Konfederosji. To nie tak, że polityka jest tak ważna, ale trzeba postawić pewne granice.

Fakty są następujące: ona nie tylko popiera, ale i startowała w wyborach z list Konfederacji. To znaczy, że utożsamia się z ich poglądami. A są to poglądy prorosyjskie, antyukraińskie i antyzachodnie. To jest skandal, że mając wojnę za granicą mamy olimpijkę, która otwarcie wręcz wyraża takie poglądy.

Agnieszka Radwańska była twardo za PiS (którego nie cierpię), a nie widziałem jakoś problemu, by jej kibicować. No ale właśnie - trzeba stawiać jasne bariery.

Tak jak nie wpuszczano na te Igrzyska większości osób z rosji, tak Polska powinna zablokować start Szeremety z Konfederosji, bo przynosi tylko wstyd. I w dupie mam to, czy zdobędzie złoty medal czy 89 miejsce. Są sprawy ważne i ważniejsze. Sport nie jest najważniejszy.

#paryz2024 #boks #konfederacja #ukraina #wojna #rosja #polityka
  • 45
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To nie tak, że polityka jest tak ważna, ale


@Gours: dalej nie czytałem. W przyszłości jak jakaś inna partia poza KO dojdzie do władzy, to powinna wyjść z dokładnie tymi samymi postulatami, czyli nie bierzemy na zawody ludzi, którzy popierają partię, której nie lubimy, bo wiadomo, że polityka jest ważniejsza od osiągnięć sportowych.
  • Odpowiedz
a w ogóle to brzmisz jak pijany wujek na imieninach. Ego ci siadło jak zobaczyłeś dwudziestoletnią konfederatkę która by cię poskładała jak precla? XD


@kjubikul: płacą mu za to dlatego tyle wpisów produkuje
  • Odpowiedz
@Gours: Masz absolutną rację mordo. Tych co głosują na konfederację to powinni mieć obowiązkowo jakoś nie wiem opaskę na ramieniu albo coś takiego, A ci co startują od nich to w ogóle Najlepiej to jakiś obozów pozamykać


  • Odpowiedz
@Gours: jaka odklejka xD Chyba zapomniałeś dzisiaj wziąć leków że striggerowało Cię wyłącznie to, że należała/należy do jakiejś partii politycznej xD No i Ty się pewnie uważasz za kogoś lepszego, elitę i wielce oświeconego bo głosujesz na Tuska xD
  • Odpowiedz