Wpis z mikrobloga

Ci, którzy mają problem z tym, że nie kibicuję pato-Julce z Konfederosji. To nie tak, że polityka jest tak ważna, ale trzeba postawić pewne granice.

Fakty są następujące: ona nie tylko popiera, ale i startowała w wyborach z list Konfederacji. To znaczy, że utożsamia się z ich poglądami. A są to poglądy prorosyjskie, antyukraińskie i antyzachodnie. To jest skandal, że mając wojnę za granicą mamy olimpijkę, która otwarcie wręcz wyraża takie poglądy.

Agnieszka Radwańska była twardo za PiS (którego nie cierpię), a nie widziałem jakoś problemu, by jej kibicować. No ale właśnie - trzeba stawiać jasne bariery.

Tak jak nie wpuszczano na te Igrzyska większości osób z rosji, tak Polska powinna zablokować start Szeremety z Konfederosji, bo przynosi tylko wstyd. I w dupie mam to, czy zdobędzie złoty medal czy 89 miejsce. Są sprawy ważne i ważniejsze. Sport nie jest najważniejszy.

#paryz2024 #boks #konfederacja #ukraina #wojna #rosja #polityka
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gours: a w ogóle to brzmisz jak pijany wujek na imieninach. Ego ci siadło jak zobaczyłeś dwudziestoletnią konfederatkę która by cię poskładała jak precla? XD
  • Odpowiedz
@Gours: przed kibicowaniem komukolwiek najpierw sprawdzasz jego poglądy polityczne? Co że sportowcami którzy nie pokazują tego że głosują na Konfederację?
  • Odpowiedz
I nawet jak ktoś preferuje skrajne środowiska to dopóki nie łamie prawa to mu to wolno, a innym nie wolno mu zamykać ust czy karać za poglądy. A ty proponujesz zniszczenie komuś życia za poglądy polityczne.


@szuineg: Ja #!$%@?, nie mogę słuchać już tego debilnego normalizowania Konfederacji.
  • Odpowiedz
  • 1
@Gours: "To jest skandal, że mając wojnę za granicą mamy olimpijkę, która otwarcie wręcz wyraża takie poglądy."

Poka no gdzie ona otwarcie wyraża takie poglądy.
  • Odpowiedz
@Gours masz chorobliwa obsesje na punkcie czegoś na co nie masz wpływu. Idź se do psychologa czy coś bo te wynurzenia które mają usprawiedliwiać twoją złość i problem z radzeniem sobie z bezsilnością są godne dwunastolatka.
  • Odpowiedz
@Gours: o nie ktos ma poglady inne niz wykopek? Zdyskwalifikowac natychmiast! Tylko nasze lewicowe poglady sa tymi wlasciwymi. Z jednej strony lewactwo tak pieknie gada o wolnosci slowa itd. a pozniej wychodzi najbardziej zamordystyczna partyjka xD
  • Odpowiedz