Wpis z mikrobloga

Odniosę się do wpisu https://wykop.pl/wpis/77433947/obserwuj-mirkoanonim-uwaga-bo-bardzo-mocny-pill-kt

Bardzo się zgadzam z tym wpisem, że to właśnie ten "średni" statystyczny facet 5/10 ma przesrane bo konkuruje z dosłownie milionami podobnych do siebie + z oskarkami 8/10. Chłopaki 2/10 odpadli nie oszukujmy się.

Bardzo często widuje młodych chłopaków <30lat którzy są po prostu "średni". Są oni zadbani, mają spoko charakter, 180cm wzrostu, niczym się nie wyróżniają. Większość tych średniaczków jest samotna, dlaczego? A no dlatego, że jak piszę do Ciebie 100 pracodawców i każdy z nich mówi, słuchaj przychodź do mnie do pracy, daje 6000 na rękę to co robisz? Skoro masz przesyt podobnych ofert to czekasz na jakąś dużo lepszą. Tak właśnie to wygląda a średnich facetów jest najwięcej. Do takiej kasjerki podbija dziennie 30 Pawełków, każdy z nich jest ŚREDNI, żaden niczym się nie wyróżnia, większość ma 178-182 cm wzrostu, auto za 10k, twarz niczym się nie wyróżnia, coś tam ćwiczy na siłowni ale nie jest jakimś trenerem personalnym. No więc po co ta dziewczyna ma od razu brać pierwszego z brzegu skoro ma ich aż nadmiar i może trochę poczekać a może zjawi się jakiś Oskar 9/10?

Tak jak napisał autor postu wyżej, jeśli jesteś przeciętny 5/10 to masz największą konkurencje. Faceci 2/10 już dawno odpadli. Ty musisz konkurować z innymi typami 5/10 których jest statystycznie najwięcej + z lepszymi od siebie

Odwołując się do mojego wcześniejszego postu to tak to właśnie wygląda w obecnych czasach. Gdy zagadywałem dziewczyny 20-25 lat to miały one facetów którzy albo byli z bogatej rodziny albo byli zajebiście przystojni albo byli trenerami personalnymi. Ja niczym się nie wyróżniłem. A gadania normików mam już dosyć, że kobiety szukają facetów na swoim poziomie. Chyba jak mają 30+lat i chcą się ustatkować...

Z dostępnych kobiet sporo i tak nie szuka ciebie bo a) chce być singielką b) jest lesbijką c) ma dostęp do najlepszych gości w mieście


Z tym zdaniem zgadzam się najbardziej. I dało mi to bardzo do myślenia w sprawie moich poszukiwań partnerki. Nie byłem jedyny który podbił tego dnia do tej dziewczyny i pewnie niczym się nie odróżniałem od innych typów a ona i tak ma kontakt z dużo lepszymi facetami.

#przegryw #blackpill #redpill #zwiazki #depresja #niebieskiepaski #samotnosc
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wyszopek129: Co ty #!$%@? to się nie da tego czytać. ty pachole myslisz, że kobieta ma taki sam umysł jak ty? One zupełnie inaczej myślą, kobietą trzeba się zaopiekować, one podświadomie mają wbudowany instynkt szukania opiekuna, więc najpier musisz #!$%@? sam być pewny siebie, najłatwiej byc mistrzem w paru dziedzinach, wtedy realizujesz siebie i kobieta czuje, że przy tobie jest rozwój, że ma to przyszłość, #!$%@?, że ktoś jest 4/10
  • Odpowiedz