Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zastanawiałem się jak to jest, że tęsknimy za czasami młodości mimo że przecież były dalekie od ideału. Sam doskonale pamiętam, że nie lubiłem schodzić do stołu na wigilię, bo miałem lepsze rzeczy do robienia na kompie a rodzice już wtedy nie przepadali za sobą. Albo dyskoteki w podstawówce, które były dla mnie przykre bo tylko obserwowałem fajne dziewczyny na parkiecie samemu podpierając ściane. Mimo to bardzo tęsknie do tych czasów i czuje wielką nostalgię.
Ostatnio w nocy zrobiłem sobie maraton przeglądania tagów #nostalgia #kiedystobylo #gimbynieznajo. Wciągnąłem się na dobre 40 minut przeglądając stare zdjęcia i artefakty z dawnych czasów i wiecie co? Już wiem za czym tęsknimy.. Przeglądając to wszystko osiągnąłem spokój i odtworzyłem emocje z tamtych czasów - życie bez poważnych problemów. Nie było wtedy takich problemów jak teraz, a nawet jak były to albo mnie to nie interesowało albo nie rozumiałem. Nie było martwienia się o pracę, zarobki, przyszłość, mieszkanie, kredyty. Jakieś podziały polityczne, blackpille, redpille, wojne płci, hipergamie, feminizm, wojny, pandemie, tindery, instagramy, tiktoki.
Najlepszym uczuciem z tych czasów była też nadzieja i odkładanie wszystkiego na później - kiedyś tam będzie rodzina, dom, fajna praca, sportowe auto. Teraz jest wszystko okej, nawet jak jestem przegrywem w swojej szkole to przecież kiedyś wszystko będzie inaczej. To kiedyś było tak odległe, ta dorosłość była tak odległa że mogłem wszystko przeboleć co jest teraz bo kiedyś to wszystko zniknie a ja będę żył życiem według idealnej wizji w swojej głowie.

#feels #zycie #90s #00s #lata90 #polskiedomy #przegryw #przegrywpo30tce #wykop30plus #wykop30club #doomer #depresja #blackpill #tinder #tfwnogf #samotnosc



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Zastanawiałem się jak to jest, że tęsknimy za...

źródło: comment_ZmEWJ5w6fhpSdMgmtqFrmusc7191KGWh

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: te ostatnie zdania to rel i to bardzo, a co do reszty to powiem tyle że nie tęsknimy za dawnymi czasami tylko za tym jak się wtedy czuliśmy, jeśli przekonasz samego siebie żeby się nie przejmować to myślę że może powócisz do takiego życia jak kiedyś
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: to zmień robotę i spłać kredyt
O ile na kwestie braku kobiety nie masz wpływu to na karierę zawodową i finanse w 100% wszystko zależy od Ciebie
Żyjemy w takich czasach, że dorobienie się pieniędzy nigdy nie było łatwiejsze
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Akurat to odkładanie czegoś na później albo wmawianie sobie, że kiedyś (nawet jeśli się na myśli 10, 15 lat) to się coś tam uda itd. to jest oszukiwanie samego siebie. Człowiek nie zdaje sobie sprawy jak szybko czas leci dopóki nie zauważy czego nie zdąrzył zrobić albo co mu nie wyszło i popatrzy na to przez pryzmat czasu.
  • Odpowiedz
Zastanawiałem się jak to jest, że tęsknimy za czasami młodości mimo że przecież były dalekie od ideału.


@mirko_anonim: Śmiem twierdzić, że to jest przede wszystkim kwestia takiego faktu iż czasy w których najpierw byliśmy dziećmi później nastolatkami zwyczajnie bezpowrotnie przeminęły o dziś nie istnieją na absolutnie żadnej płaszczyźnie nawet jeśli to było stosunkowo nie dawno bardzo tak naprawdę. Jak sobie porównasz świat dziś i na przykład w 2013 roku to
  • Odpowiedz
o spróbuj się nie przejmować gdy:

- masz 0 par na tinder

- bank przypomina o spłacie kredytu

- w robocie masz nadgodziny

- rzeczy dookoła coraz droższe


@mirko_anonim: Przestań uzależniać swoje szczęście od takich gówien jak tinder.
  • Odpowiedz
Ostatnio w nocy zrobiłem sobie maraton przeglądania tagów #nostalgia #kiedystobylo #gimbynieznajo. Wciągnąłem się na dobre 40 minut przeglądając stare zdjęcia i artefakty z dawnych czasów i wiecie co? Już wiem za czym tęsknimy.. Przeglądając to wszystko osiągnąłem spokój i odtworzyłem emocje z tamtych czasów - życie bez poważnych problemów. Nie było wtedy takich problemów jak teraz, a nawet jak były to albo mnie to nie
  • Odpowiedz