Wpis z mikrobloga

@ksiezyc_w_siatce: Przecież tym szajbusom żaden Izrael nie jest potrzebny by robić jihad. Dla nich liczy się ekspansja islamu i walka cywilizacyjna. Powiedziałbym coś o ISIS czy setkach innych organizacji islamistycznych, ale pewnie odbijesz piłeczkę i napiszesz że to CIA z Mossadem je stworzyli by zarobić na wojnie xD Może zacznij wprost mówić że Ahmed didnu noffin he a good guy i to jak zwykle wina żydów że go zmusili do
  • Odpowiedz
@eeehhh: Piszesz tak jak Islam był jednorodny, ba nawet te organizacje terrorystycznie nie są jednorodne, większość nienawidzi Hamasu, bo nie uważają go za organizację islamistyczną, tylko za narodowowyzwoleńczą, a islam ma tylko zapewnić poparcie i pieniądze u Saudów. W dodatku wspomniałeś Syrię- długi czas Izrael nie reagował, bo chciał się pozbyć Assada de facto wspierając Państwo Islamskie i atakując Assada, nie obchodziło ich, że islamiści są gorsi od świeckich rządów
  • Odpowiedz
@djtartini1:

narodowowyzwoleńcza


Parafrazując klasyka. Nie każda organizacja narodowowyzwoleńcza jest islamistyczna, ale kazda organizacja islamistyczna jest narodowowyzwoleńcza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziwnym trafem tak się składa że zawsze doprowadzają swój kraj do upadku a potem mają męczeński pretekst że ktoś przyszedł i zrobił z nimi porządek.

Islam jest jednorodny. Przez ostatnie dekady nabruździli już dosłownie każdemu i wpychają się z buciorami gdzie się tylko da.
  • Odpowiedz
kazda organizacja islamistyczna jest narodowowyzwoleńcza


@eeehhh: No nie zgadzam się- Państwo Islamskie było ponadnarodowe i nawet głosili utworzenie narodu islamskiego bez podziału na państwa. Hezbollah to organizacja szyicka (walcząca głównie z sunnickimi organizacjami właśnie jak Państwo Islamskie czy Islamski Jihad). Ujgurzy mieli organizacje narododowowyzwoleńcze, a talibowie przeciwnie itd. Zupełnie inny islam jest w Indonezji, a inny w Iraku. Islam to jest układanka i łatwo się podburza jednych przeciwko drugim co
  • Odpowiedz
@Foxbat: Przypominam, że w judaizmie nie ma konceptu piekła. Ergo wszyscy i tak trafiają do Boga. Więc teraz wyobraź sobie jak musi być zbudowana kultura w oparciu o takie normy religijne.
  • Odpowiedz
Zupełnie inny islam jest w Indonezji, a inny w Iraku


@djtartini1: I dlatego np Hindusi z całego serca kibicują Izraelowi po przejściach z 'bardzo innymi' ziomami z Pakistanu, a chrześcijańscy/buddyjscy sąsiedzi jeszcze innej Indonezji też nie mają łatwo XD
  • Odpowiedz
@eeehhh: no, ale ja pisałem o Indonezji, a nie Pakistanie. Z drugiej strony te Indie wspierają muzułmański Bangladesz (dawny wschodni Pakistan). Po prostu wskazałem, że życie nie jest zero-jedynkowe.
  • Odpowiedz
Po prostu wskazałem, że życie nie jest zero-jedynkowe.


@djtartini1: No ale zmierzajże w końcu do clue bo rozmydlasz temat jak dobry troll. Wyręcze cię. Jeszcze raz i powoli - w październiku ubiegłego roku nic się nie stało, Izrael nie miał prawa ani się bronić ani mieć odwetu, (najlepiej jakby Izrael nie istniał bo szydkow rzymianinów wiadomo co) najlepiej jakby bojówki opłacane przez Iran i Ruskich zajęły by teren i generalnie
eeehhh - >Po prostu wskazałem, że życie nie jest zero-jedynkowe.

@djtartini1: No ale...
  • Odpowiedz
@eeehhh

Przez ostatnie dekady nabruździli już dosłownie każdemu i wpychają się z buciorami gdzie się tylko da.


Piszesz o USA na Bliskim Wschodzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eeehhh

Przecież tym szajbusom żaden Izrael nie jest potrzebny by robić jihad. Dla nich liczy się ekspansja islamu i walka cywilizacyjna.


Czyli przed powstaniem Izraela Palestyńczycy najeżdżali na Europę w celu podboju, zamiast grzecznie wiekami siedzieć w Jerozolimie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@eeehhh

Powiedziałbym coś o ISIS czy setkach innych organizacji islamistycznych, ale pewnie odbijesz piłeczkę i napiszesz że to CIA z Mossadem je stworzyli by zarobić na wojnie xD Może zacznij wprost mówić że Ahmed didnu noffin he a good guy i to jak zwykle wina żydów że go zmusili do robienia takich barbarzyńskich rzeczy.


To zacznijmy od tego jak powstało ISIS. Ja nie jestem szurem twierdzącym, że ich finansowali, podejdę cię
  • Odpowiedz
@Foxbat: tak tak, wykopki i ich płacze że zginęło dziecko. Normalnie jakby izraelscy żołnierze wchodzili do domów i strzelali do niemowlaków a nie do 16latkow z karabinami
  • Odpowiedz