Wpis z mikrobloga

@Fingolfin89: widać jak Babiarz się chwile zastanawia czy to zrobić czy nie, milion myśli w głowie. zdecydował się to zrobić, bo to "polecenie służbowe". współczuje. żenada, że takie rzeczy miały miejsce. to niestety był komunizm jak mawiał klasyk.
  • Odpowiedz
@Fingolfin89: no teraz też szef wpłynął i tym razem źle wpłynął?


@murdoc: tyle, że teraz decyzja uśmiechniętego szefa była przeciw interesowi katolików i ogólnie Polaków.
Co by nie mówić o kurskim, to za za jego czasów nie było miejsca w telewizji polskiej na antypolskie treści.
  • Odpowiedz
@Fingolfin89: kościół mordeczko to niech #!$%@? do kościoła

A ja będąc Polakiem uważam że decyzja absolutnie nie była przeciwko mojemu interesowi

Opinia pisowca niewiele tu zmienia
  • Odpowiedz
nie było miejsca w telewizji polskiej na antypolskie treści.


@Fingolfin89: w telewizji północnokoreańskiej też nie ma miejsca na treści anty północnokoreańskie ale nie wiem czy to jest akurat model do naśladowania xD

zresztą dla was wszystko co wam się nie podoba jest antypolskie
  • Odpowiedz
@Fingolfin89: ta #!$%@? najlepszą podejście. Bez krytyki nie ma poprawy. Takie są realia. Konstruktywna krytyka to jest najlepsza droga do zmian na lepsze. A masa zjebów z prawej strony sceny politycznej to każde nawet najmniejszą krytykę od razu przedstawia jako antypolską zdradę.
Żeby nie było druga strona spektrum nie lepsza. Część lewicy (szczególnie "Julki z Twittera") to Polskę jako kompletny zaścianek widzi i płaszczy się przed każdym obcokrajowcem.
  • Odpowiedz