Wpis z mikrobloga

@Tymajster: @vasos Neuropki spamują polityką gorące dzień w dzień przez coraz to nowe tagi lub nawet nie tagując - i sleep
Odwala się gruby szajs na otwarciu igrzysk i z zawieszeniem Babiarza - real shit, nie zaśmiecaj tagu XDDD
  • Odpowiedz
@hikashi czlowieku, ja cale życie czarnolistuje te polityczne gówno a i tak nie da się tego tych przygłupów wyczyścić. Walka z wiatrakami
  • Odpowiedz
a gość wyżej jest m.in za ten spam odpowiedzialny


@hikashi: ja? Ja zawsze taguję i nie robię inby politycznej na tagach temu nieprzeznaczonych.
To ty robisz syf jeśli już. To jest tak gdzie możesz podyskutować o sporcie, a nie wpychać swoje wojujące obrazki.
  • Odpowiedz
@vasos ktoś ma nie oglądac święta sportu bo chorzy psychicznie wsadzili tam swoje pokemony? Bym chciał coś takiego zobaczyć to pójdę do cyrku albo jakis freak show ale oczywiście chora ideologia musi wszędzie wejść z buciorami.
  • Odpowiedz
@Tymajster: Robimy imprezę włączającą wszystkich, odwołującą się do tolerancji i inkluzywności. Jak ci się nie podoba, płatku śniegu nasze śmieszkowanie z twojej religii, to nie oglądaj. Inkluzywne w #!$%@?.
  • Odpowiedz