Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko213
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

2698

Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów

Jaś Kapela jest bardzo charakterystycznym artystą. Jego twórczość z pewnością wywołuje emocje. Tylko czy powinniśmy ją opłacać z budżetu? Kapela otrzymał z Ministerstwa Kultury 60 tysięcy złotych, aby tworzyć swoje piosenki i nikt nie pytał w tej sprawie społeczeństwa, z którego kieszeni...

NWASD
NWASD
z
youtube.com
dodany: 12.05.2026, 16:02:10
  • #
    nwasd
  • #
    jaskapela
  • #
    polska
  • #
    internet
  • 372
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (2)

Tylko biała strefa zrzuca się (pod przymusem) na pseudoartystów.
mapz
z libertyunderattack.com
  • 3
stop z meskim szowinizmem
rudy-niedzwiedz
z youtube.com
  • 0

Komentarze (372)

najlepsze

drMuras
drMuras
12.05.2026, 16:11:42 via Wykop
  • 539
Jedyna nadzieja że zaćpa się za kasę ze stypendium na amen.
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ramirezvaca
ramirezvaca
12.05.2026, 17:57:24 via Wykop
  • 204
@drMuras: bardziej dołożymy na jego leczenie psychiatryczne.
  • Odpowiedz
drMuras
drMuras
12.05.2026, 21:03:53 via Wykop
  • 38
@radzioso532: No i widzisz już sam wierzysz w takiego Boga. Nie obrażaj innych
  • Odpowiedz
tomi502
tomi502
12.05.2026, 16:35:41 via Wykop
  • 472
To nie jest artysta.
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

master_blaster
master_blaster
12.05.2026, 16:58:22 via Wykop
  • 266
A kto to ocenia i kto decyduje?


@Neobychno: przecież to widać. To zwykły pajac.
  • Odpowiedz
groszek71
groszek71
12.05.2026, 17:58:40 via Wykop
  • 219
To nie wyklucza, że jest artystą.


@Neobychno: Dla mnie artystą jest ten na kogo ludzie dobrowolnie wydają pieniądze w formie biletów na występ, czy po prostu chcą obcować z jego twórczością poświęcając swój czas. Od samego określania siebie lub kogoś tym słowem, nikt się z automatu nim nie stanie.
  • Odpowiedz

new-object
new-object
12.05.2026, 17:00:57 via Wykop
  • 322
@NWASD dzięki wielkie że nagłaśniasz ten problem. Na mirko starałem się, lecz silniczki wolą to przemilczeć. A to jest karygodne co PO zrobiło.
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Cztero0404
Cztero0404
12.05.2026, 18:16:28 via Wykop
  • 69
dzięki wielkie że nagłaśniasz ten problem. Na mirko starałem się, lecz silniczki wolą to przemilczeć. A to jest karygodne co PO zrobiło.


@new-object: Problem to jest od dawna, nie wiem co prawda ile masz lat. Natomiast przypominam, że wiersz tego gamonia był kiedyś na przykład w podręczniku do języka polskiego, cała klasa cisnęła z niego bekę razem z nauczycielką bo dorosły facet był podpisany Jaś i miał mordę jak debil.
  • Odpowiedz
Pytalski_malopolan
Pytalski_malopolan
Pytalski_malopolan
12.05.2026, 19:08:05 via Wykop
  • 36
@Cztero0404: Czyli jak typowy lewak/feminista.
  • Odpowiedz
kubako
kubako
12.05.2026, 16:27:03 via Android
  • 236
Jeden jaś, a hajsu bierze jak cała kapela ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DuchZoliborza
DuchZoliborza
12.05.2026, 18:40:55 via Wykop
  • 74
@kubako: I to niejedna. Wyglada i zachowuje się jak człowiek wielu zespołów.
  • Odpowiedz
piasek_w_spreju
piasek_w_spreju
12.05.2026, 19:17:55 via Wykop
  • 52
@DuchZoliborza: a wszystkie to zespoły Downa
  • Odpowiedz
lukash_jb
lukash_jb
12.05.2026, 16:31:16 via Wykop
  • 163
Jaś Kapela to znany przykład. Pytanie ilu jeszcze takich dostaje…
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Miszczu_wszystkiego
Miszczu_wszystkiego
12.05.2026, 19:48:40 via Wykop
  • 100
Pytanie ilu jeszcze takich dostaje…


@lukash_jb: dużo
bardzo dużo
przykładów jest od groma
np: miasto dotuje milionami klub piłkarski. a klub piłkarski płaci piłkarzowi 90 koła miesięcznie. Z naszej kasy dotujemy absurdalnie wielką
  • Odpowiedz
Speedy
Speedy
12.05.2026, 22:39:01 via Wykop
  • 49
@Dr-Livingstone: Co za różnica czy pasożyt jest prawacki czy lewacki? Te dofinansowania powinny być dokładniej weryfikowane, żeby nie dawać kasy na g---o i nie dawać kasy tym, co mają kasę, tylko tym, którzy chcą zrobić coś sensowego i faktycznie tej kasy potrzebują.
  • Odpowiedz

Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
12.05.2026, 18:07:08 via Wykop
  • 101
Uśmiechnijcie się brygada ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Zartos_Larpiarz
Zartos_Larpiarz
12.05.2026, 19:55:57 via Wykop
  • 44
@deeprest: Jaki nasz? Chłop co tylko dwie partie polityczne widzi xDD
Pluję na uśmiechniętych jak i pisiorów
  • Odpowiedz
Manfakk
Manfakk
13.05.2026, 10:21:12 via Wykop
  • 3
@Zartos_Larpiarz: wiadomo, wy zawsze plujecie na platfusów i pisuarów, a potem i tak głosujecie na tych drugich XD
  • Odpowiedz
RomeoRozenkranc
RomeoRozenkranc
12.05.2026, 17:32:49 via Wykop
  • 90
Całkowity zakaz finasowania "rozrywek" różnych związków, mediów i ngosów.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

8kiwi
8kiwi
8kiwi
12.05.2026, 17:49:07 via Wykop
  • 29
@RomeoRozenkranc: ale ich się nie finansuje, im się zleca pracę; pieniądze lecą przez kilka podmiotów i tak cały czas. Wszystko by rozmyć odpowiedzialność, utrudnić śledzenie zależności pomiędzy podmiotami i co najważniejsze realizować cele poza statutowe.
  • Odpowiedz
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
ostatni_lantianin
12.05.2026, 19:31:57 via Wykop
  • 19
@RomeoRozenkranc: to jest plucie na mordę wszystkim obywatelom:
- multum z nas nie dostanie zasiłku, pomocy w godzinie próby nie bo się nie należy ale bo "nie ma pieniędzy"
- jak chcemy jakieś dofinansowanie na piec, PV coś co często narzuca rząd - musimy spełnić określone kryteria, przygotować mnóstwo papierków
- nawet samorządy, naukowcy muszą składać się z papierami żeby dostać dotacje, granty i dostaje garstka i musi się uwijać
  • Odpowiedz
sirdam
sirdam
12.05.2026, 18:09:55 via Wykop
  • 73
Ministerstwo kultury to jest to miejsce gdzie rząd może zaoszczędzić pewne dobry mld rocznie wydawany na głupoty - oczywiście jak szuka oszczedności
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

263473
263473
263473
12.05.2026, 18:15:24 via Wykop
  • 54
@sirdam: oraz ministerstwo sportu które całkowicie można zlikwidować. Osiągnięcia sportowców to nie jest rzecz potrzebna do przeżycia narodu oraz państwa.
  • Odpowiedz
MiKeyCo
MiKeyCo
MiKeyCo
12.05.2026, 18:28:43 via Wykop
  • 22
Ministerstwo kultury to jest to miejsce gdzie rząd może zaoszczędzić pewne dobry mld rocznie wydawany na głupoty - oczywiście jak szuka oszczedności


@sirdam: To jest paśnik dla swoich.
  • Odpowiedz
NocnyAtakPterodaktyla
NocnyAtakPterodaktyla
12.05.2026, 17:50:57 via Wykop
  • 65
nikt nie pytał w tej sprawie społeczeństwa


Generalnie to o nic społeczeństwa się już nie pyta. Żyjemy w fasadowej demokracji.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Charakietrela
Charakietrela
Charakietrela
12.05.2026, 18:23:59 via Wykop
  • 11
@NocnyAtakPterodaktyla: imo trochę inaczej, bo z założenia polityk ma realizować interesy swoich wyborców i realizować obietnice, żeby właśnie z każdą pierdołą nie musiał się zwracać do wyborcy, a że realizuje wszystko tylko nie to co było w programie, to już wina polityka
  • Odpowiedz
NocnyAtakPterodaktyla
NocnyAtakPterodaktyla
12.05.2026, 20:13:13 via Wykop
  • 15
a że realizuje wszystko tylko nie to co było w programie, to już wina polityka


@Charakietrela: To wina systemu który na to pozwala i nie oferuje żadnej realnej odpowiedzialności polityka przed społeczeństwem.
  • Odpowiedz
Roman_Horsetych
Roman_Horsetych
12.05.2026, 18:25:14 via Wykop
  • 50
E tam jak jednemu się coś sfinansuje to nie jest duży koszt dla państwa
Roman_Horsetych - E tam jak jednemu się coś sfinansuje to nie jest duży koszt dla pań...

źródło: 3e59cd7dc39ba

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

PrawaRenka
PrawaRenka
13.05.2026, 06:50:34 via Wykop
  • 8
PrawaRenka

źródło: 1000014792

Pobierz
  • Odpowiedz

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3163
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3087
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3032
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2613
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
Państwo z dykty: Przez błąd urzędnika każą nam dopłacić 700 MILIONÓW do przetargu
2336
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #youtube
  • #niewiemalesiedowiem
  • #polska
  • #polskiyoutube
  • #heheszki
  • #kotula
  • #majorsuchodolski
  • #niebieskiepaski
  • #internet
  • #afera
  • #cloutmma
  • #kosnonowakoprawcy
  • #benzo
  • #ankieta
  • #debata

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking