Wpis z mikrobloga

@Erlein: ostatnio zacząłem brać, bo łatwiej niby taką laskę jeszcze spróbować kolejne razy wyciągnąć na kolejne spotkanie jak nie wyjdzie za pierwszym razem... no, ale początkowo byłem do tego sceptyczny, bo jeśli laska liczy na jakiś ons/fwb, to teoretycznie IG jest lekko risky dla niej
  • Odpowiedz
@Erlein: w czerwcu i na początku wakacji tinder pękał w szwach i trafiło mi się kilka zajebistych dziewczyn na randki, ale nic z nich nie wyniknęło. W tym momencie mam kontakt do 5 dziewczyn z tindera na instagramie, z którymi jeszcze nie miałem okazji się spotkać. Z dwiema z nich byłem umówiony, ale nagle miały jakieś wyjazdy "do domu" (nie wiem na ile to prawda), ale myślę jeszcze spróbować się
  • Odpowiedz
@Erlein: To są podstawy.
to jest tzw. Shit test w jej wykonaniu. Poprawna odpowiedź to coś w stylu 'tak mam 100 par i już się gubię ale Ciebie awansuje na chat na IG'
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@twelve12: A w czym ona ma być lepsza? XD raczej wg mnie była na dobrej drodze aby się spotkać ale postanowiła to #!$%@? przez swoją zazdrość i kompleksy. Zupełnie tak jakby sama nie miała setek spermiarzy
  • Odpowiedz