Wpis z mikrobloga

Ziomek opowiadał mi jak robili w Katowicach elewację na bloku. Było tam mieszkanie takiego małżeństwa. Codziennie jak chłop wychodził do pracy, to po rusztowaniu, przez okno wbijało trzech typów i ruchalo mu żonkę xD jeden po drugim wbijali xD gość był podobno programistą, także przyznawać się który to xD
Kobita szlauf, wiadomo, ale nie ma co się dziwić: baba ma swoje potrzeby, a taki progranista okularnik z garbem od siedzenia i bez kondycji, nie jest w stanie jej zadowolić. Nie to co trzech sprawnych byczków.
Ciekawe ile jest takich historii w skali kraju, przypuszczam że mnóstwo

#opowiesc #it #programista15k #korpo #budowlanka
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@barber-barberski: u mnie kiedyś była akcja, że jedną laską w gimnazjum właśnie taki młody byczek robol zalał wchodząc przez okno jak była okazja, ale jej bycie z patologii też miało w tym udział
  • Odpowiedz
@kinkykylie też ostatnio słyszałem o podobnej akcji. Tam adoratorzy też mieli łatwo bo wbijali do ciebie na chatę i ruchali cię po kolei za darmoszke. Podobno masz najsłodsze usta ale niestety też najluzniejszą pupcie w mieście
  • Odpowiedz
@Randy_the_Ram: aż mi się przypomniała sytuacja jak do mojej grupki znajomych przypaletal się lokalny pijaczek i zaczął opowiadać jak na imprezie z nadlesnictwa na studni obracał jakieś dwie panny xD
  • Odpowiedz
@BenAli: tzn. tam to było tak, że chyba normalnie drzwiami wchodził gość, a kiedy "stary" wracał, to ten gość sobie wychodził oknem xd

Bezczelność i k-------o z dwóch stron.
  • Odpowiedz