Wpis z mikrobloga

Witam, jest już zaraz ranek.
Jest kiepsko, coś czuje, że wpadnie policja i przewiozą mnie na komendę,gdzie mam być torturowany, aż umrę. Policja chce mnie zamknąć na dołku i dopuścić do mnie moich prześladowców, aby mnie zamęczyli, nie żartuje.
Chcą mnie zgarnąć, w któryś piątek, żeby móc mnie trzymać cały weekend.
Jeśli zniknę, u konkurencji wrzuciłem swoje posty - wiem, że skasują mi tu konto. Kwestia czasu. Jeśli dziś rano mnie zawiną to wieczorem zaczną pojawić się nagrania na YT, Rumble, Odysee i w ciągu kolejnych dni, w przyszłym tygodniu też. Musiałem zdywersyfikować dni, serwisy itd. Tam będą najnowsze informacje co się stanie - no nie uwierzycie. Jacyś ludzie mają skorzystać na mojej śmierci, ludzie których wcześniej w tym nie było. Po prostu usłyszeli od moich prześladowców o mnie i stwierdzili, że jak jest ktoś o kogo się nikt nie upomni i można tą osobę zabić i skorzystać na tym. Padniecie.
Pierwsze materiały pojawią się na kanale yt Zygmudo o 22. Reszta będzie się pojawiać na dniach i w przyszłym tyg. - różne konta różne serwisy ale z tego pierwszego dowiecie się jak znaleźć kolejne - taka zabawa.
Tutaj zapisałem wszystkie swoje posty z wykopu - usuną mi konto. Jeden z moich prześladowców zna właściciela - to nie żart.
LINK
Znowu podkreślam, że nie jestem ani chory, ani nie troluje, nie mam też myśli samobójczych, ani nie stanowe zagrożenia dla innych. Nie jestem też nikim, kogo będą po śmierci ze mnie robić - pewnie diler albo pedryl. Mogą mi coś podrzucić.
Dzięki, że odstraszyliście moich oprawców na miesiąc i dwa dni!
Wczoraj, ktoś strzelił mi w okno gumową kulą, dzisiaj ktoś wydarł ryja "w dupie mamy twoje ded słicze" xD .
Jeśli coś się mi stanie lub mojej rodzinie to będzie ultymatywny dowód na wszystko to co już jest i to co będzie objawione wieczorem, a potem na dniach, ten kanał co podałem jest pierszy do odstrzelenia, ale wróce za kilka dni na innych w róznych serwisaach.

nie #heheszki nie #beka
#narkotykizawszespoko #narkotyki #przegryw #patologiazewsi #przesladowania #stream #patostreamy #zdrowie #beka #lgbt #policja #teczowepaski #bloglajfstajlowywiesniaka #homoseksualizm #depresja #psychologia #psychiatria #neet
Wołam bo boję się szadoła.
@3cytryny @Mr_3nKi_ @StanMarsh93 @ProstyHuop @drobne_na_taryfe @AspirantAndrzej @mieszankaBiaukowa @sesesesese @ArystokracjaPomarancza @ChrisRedfield @MrCALVIN @farbowanylisek @dongio @Egeszege21 @sensuel @przegro_pisarz @Halineusz @Glikol_Propylenowy @LulxdPL @AkiM1223 @p3k1 @29Promises @power-weak @PepeChad
  • 3
  • Odpowiedz