Wpis z mikrobloga

@pieselek7q7q717:
Ja już podczas studiów wolałem siedzieć w pracy niż na zajęciach a na myśl o wcześniejszej edukacji dostawałem flashbacków z Wietnamu. Można było zająć się ciekawszymi rzeczami i jeszcze kasa z tego była w przeciwieństwie do nudnego siedzenia dupogodzin w ławie.
  • Odpowiedz
@sruba_m3 jak dla mnie ma sens bo przynajmniej człowiek ma z tego jakieś pieniądze, może sobie coś kupić może za to gdzieś pojechać. Ja mam pracę gdzie bez problemu dostanę wolne kiedy chcę. #!$%@?ć szkołę
  • Odpowiedz
@pieselek7q7q717: szkoła to był zdecydowanie najgorszy okres życia, nawet pomimo fajnych akcji z ziomkami itp. W pracy pozapieprzałem przez jakieś 5 lat żeby wbić się na stanowisko managerskie i teraz nic nie robię za giga hajs xd
  • Odpowiedz
@kamykus: Ludzie chyba po prostu tęsknią za beztroską młodego życia. Nie musieli pracować, gotować, martwic się, w dzieciństwie mieli bardziej pozytywne podejście na swiat itd itd
  • Odpowiedz
@pieselek7q7q717: Lepiej tracić 8h w kołchozie i mieć jakiś hajs, niż siedzieć w szkole i gówno z tego mieć. Ktoś kto powiedział, że jeszcze będziecie tęsknić za szkołą jest jakiś #!$%@? albo był nauczycielem.
  • Odpowiedz
@pieselek7q7q717: Szkoła miała tylko jeden fajny plus tj wakacje od czerwca do sierpnia/września. W pracy masz gówno a nie urlop :P Całego miesiąca nie dostaniesz nigdzie i to były Twój cały urlop :/

Z wszystkim innym praca lepsza, nie podoba się to zmieniasz. Czy w gimnazjum jak Ci się trafiła klasa/ zła nauczycielka mogłeś se ot tak zmienić ;P? Z dnia na dzień ? No właśnie.
W szkole jakieś nudne
  • Odpowiedz