Wpis z mikrobloga

Jak tam chłopy, dalej jak jakieś dzieci boicie się igieł? Dalej chodzicie na siłownię a efektów zero? Dalej wydajecie setki złotych na suple, które gówno dają? Dalej liczycie każdą kalorię, a do mamusi zabieracie pudełka z ryżem i kurczakiem?
Jeśli tak to wiedzcie, że już przegraliście. Inny chłop normalnie przybije centrymetr teścia 2x w tygodniu i w 3 miesiące zrobi to co wy w 3 lata.
Kiedy zdacie sobie sprawę, że ćwiczenie będąc naturalem nie ma sensu?
Co wy jak jakiś Syzyf robicie w kółko to samo bez żadnego efektu?

#silownia #mikrokoksy #mirkokoksy #sterydy #dieta
4mmc-enjoyer - Jak tam chłopy, dalej jak jakieś dzieci boicie się igieł? Dalej chodzi...

źródło: youre-dead-bro

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@4mmc-enjoyer: Odnoszę wrażenie, że sam żałujesz wejścia na bombę i próbujesz sobie teraz racjonalizować #!$%@? sobie zdrowia.
Ćwiczenie będąc naturalem daje mi ogromne efekty, ale może wynika to z tego, że nie oczekiwałem zostania mistrzem kulturystyki i mam też inne obszary realizacji w życiu niż pakowanie na siłce.
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer: o to mnie opisałeś, tak robię, also ja z drugiej strony nie rozumiem ludzi, którzy się szprycują nie mając z tego korzyści finansowych. boję się wejść na bombę, bo znając siebie nie umiałbym się zatrzymać na jednym środku/dawce, więc nie zaczynam, żeby sobie zdrowia nie rozwalić :)
  • Odpowiedz