Wpis z mikrobloga

#alfaromeo #motoryzacja #samochody
Witam Mirki.
Rodzina mi się powiększyła, stoję przed wyborem większego, bardziej rodzinnego samochodu. No ale też nie chcę kupować jakiegoś dziadkowozu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Myślałem nad Alfą Romeo Stelvio w wersji Veloce (280 KM). Czy to dobry wybór? Zależy mi głownie na tym, żeby się silnik nie #!$%@?ł raz do roku. Będę się przesiadał z bezawaryjnego samochodu (Mazda 6), dlatego chciałbym aby przyszły również taki był.

Chyba że coś innego? Jakieś kombi? Volvo V60? Coś co miałoby minimum te 200 KM...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fawek: Skoro jestes zadowolony z mazdy to szukaj wiekszej mazdy bo w innym wypadku moze czekac Cie rozczarowanie. Ja tak robie i jest git, trzymam sie jednej marki i jeszcze mnie nie zawiodla.
  • Odpowiedz
@Fawek: silnik się nie rozpieprzy bo jest pancerny a osprzęt się nie rozpieprzy jak będziesz wymieniał olej raz w roku lub co 15 tys km max i zwrócisz uwagę na to żeby był dostosowany w pełni specyfikacją do multiaira. Jak będzie Ci odpowiadała w stu procentach wersja wyposażeniowa i przełkniesz infotainment który jest tak z 8 lat do tyłu niż powinien być to ten samochód nie ma wad.
  • Odpowiedz
@Fawek Mam już drugie służbowe Stelvio, teraz 280km i to jest niesamowite ile frajdy daje to auto. Oczywiście są małe bolączki typu przestarzały infotainment czy kilka drobiazgów które są standardem dla innych marek. Ale i tak uwielbiam te auta.
  • Odpowiedz
@Bejro: Akurat ja jeżdżę minivanem :D Bo potrzebowałem 3x ISOFIX z tyłu, a samochody są pięcioosobowe tylko z nazwy. Tzn. legalnie można tam 5 osób wpakować ale ani to bezpieczne, ani wygodne.
  • Odpowiedz