Wpis z mikrobloga

Forma życia po 30?
Czy to możliwe?

Niedługo kończe 31 lat, okresy w zyciu miałem gdzie forma była fajna. Okresy uprawiania sportów róznych w okresie szkolnym czy okres duzej zajawki na silke. Jednak czasy pandemii sprawiły ze stałem sie leniwcem. Trenowałem dłuższy okres w 2023 z 8-9 miesiecy ale bez diety i wiekszego przylozenia czysta "aktywnosc" byle była. Mimo braku wielkich rezultatów odrobilem straty i poprawilem sampoczucie po czasach pandemicznych. Ale dochodze do wniosku ze chcialbym czegoś wiecej. Czy zapuszczonego leniwca z jakas tam przeszloscia "sportowa" mozna dojsc do kozak formy po 30? Brak nałogów. Alkohol spozywanych w ilosciach symbolicznych typu lampka szampana w sylwestra czy 1 toastowy na urodzinach typu 60 matki. Pisząc to zastanawiam sie czy to nie jest taka ucieczka przed tym ze chłop sie starzeje ale co tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#silownia #mikrokoksy #dieta
  • 32
  • Odpowiedz
@KOLEGAMAMY miałem 30 lat 2 dzieci więcej nie planowałem miałem nisko teścia badany kilka razy więc się nie zastanawiałem. Na takiej dawce miałem 1000 +/- gdzie wcześniej miałem 238. Decyzji nie żałuję
  • Odpowiedz
@sith1555 208-238 gdzie minimum bylo od 280. Zdjęcia chyba mam musiał bym poszukać nie byłem taki docięty jak tutaj ale na pewno miałem lepsza formę i siłę niż ludzie z mojej siłowni z większym stażem
  • Odpowiedz