Wpis z mikrobloga

Forma życia po 30?
Czy to możliwe?

Niedługo kończe 31 lat, okresy w zyciu miałem gdzie forma była fajna. Okresy uprawiania sportów róznych w okresie szkolnym czy okres duzej zajawki na silke. Jednak czasy pandemii sprawiły ze stałem sie leniwcem. Trenowałem dłuższy okres w 2023 z 8-9 miesiecy ale bez diety i wiekszego przylozenia czysta "aktywnosc" byle była. Mimo braku wielkich rezultatów odrobilem straty i poprawilem sampoczucie po czasach pandemicznych. Ale dochodze do wniosku ze chcialbym czegoś wiecej. Czy zapuszczonego leniwca z jakas tam przeszloscia "sportowa" mozna dojsc do kozak formy po 30? Brak nałogów. Alkohol spozywanych w ilosciach symbolicznych typu lampka szampana w sylwestra czy 1 toastowy na urodzinach typu 60 matki. Pisząc to zastanawiam sie czy to nie jest taka ucieczka przed tym ze chłop sie starzeje ale co tam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#silownia #mikrokoksy #dieta
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@sith1555 ja jestem trochę młodszy ale niewiele.

Zdecydowałem że treningi siłowe będą moją integralną częścią życia, liczę że systematyczność pozwoli mi wyglądać fajnie. Nie spinam się o wyglądanie jak gość z okładki magazynu, wystarczy że jestem szczupły i bardziej umięśniony niż random z ulicy. Polecam te podejście
  • Odpowiedz
  • 0
@sith1555 na lajcie, formę życia zrobiłem mając 33/34, potem 2 lata zapuszczania (brak czasu, drugie dziecko) i obecnie idę po kolejny rekord. Powodzenia
  • Odpowiedz
  • 0
@swango: To fakt trening siłowy daje to coś tak naprawdę to zobaczyłem jak mnie covid i powikłania po nim przeorały w 2022 a pozniej długo wracałem albo po prostu się rehabilitowałem w tym 2023.
  • Odpowiedz
@sith1555: no to tak

ja 28 -> ja 29 (2mc przed 30, zdj tyg temu)

-27kg i leci jeszcze, całe życie wcześniej grubas typu komputerowo-colowo-alkoholowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
atol - @sith1555: no to tak

ja 28 -> ja 29 (2mc przed 30, zdj tyg temu)

-27kg i lec...

źródło: 2829

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@atol: No fajny wynik prawie 30 kg w dół jakaś wisząca skora czy przy sensownym tempie ładnie się wchłonęła? Sam liczę to niezłej formy 15-20kg w dół muszę zejsc.
  • Odpowiedz
@primum-non-nocere na łeb to siadają przede wszystkim błędy wychowawcze. Jak mamusia nie nauczyła czym jest poczucie własnej wartości i szacunek do drugiego człowieka to teść to tylko uwypukli i mamy gotowy przepis na #!$%@?.
Nie zrzucaj nieprzepracowanych spraw z dzieciństwa na karb jakichkolwiek środków.
Wiadomo, są ekstrema i jak ktos wali 2g teścia to naraża swój organizm na ekstremalny stres, który może generować fatalne samopoczucie. To z kolei powodować może fatalne
  • Odpowiedz
@sith1555: nie mam żadnej wiszącej skóry jeszcze nigdzie, ale do zrzucenia mam z 8-10cm z pasa więc się zobaczy w przyszłości, trochę opony zostało
  • Odpowiedz
  • 0
@chnibi: No no progres widać widać. A z ciekawości spytam masz może zdjęcie np po 2 latach. Jak wyglądały sprawy przed dawkowaniem? Dużo miałeś poniżej minimum?
  • Odpowiedz