Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu:
https://wykop.pl/wpis/76950763/hej-szukam-wyjasnienia-sytuacji-ktora-mnie-spotkal

Niestety dołączam do tych co dostali raka od #wykop. Po wizycie u neurologa zostałem skierowany na rezonans magnetyczny (opis w załączniku). Jestem skierowany na dalszą diagnostykę poprzez spektroskopię rezonansu magnetycznego, ponieważ guz jest w tak c------m miejscu, że robienie nawet biopsji jest ryzykowne (powiedział neurochirurg). To powinno wyjaśnić z czym walczę. Narazie wiem tyle, że guz jest i nie jest tam on od wczoraj tylko od dłuższego czasu.

Żadnych do tej pory problemów z głową nie miałem (oprócz robienia memów z papieżakiem i hajto xD), dosłownie w ciągu całego mojego czterdziestoletniego życia bolała mnie może z 5 razy. Także nie wiesz z czym żyjesz i co może Cię dopaść.

Wołam tych co coś tam pisali w tamtym wpisie:
@Mikazek @bialy100k @booze_epicure @eugeniusz_geniusz @BlueGryf @mateosz_inbecki @dmde @evan_wykop @dzieju41 @YouCanCallMeBillieGates @Noami @dzek @Lupus_Management @Katiee @Ranger @Horvath @DzikiBomber @xzxzz

#zdrowie #medycyna #rakcontent #oswiadczenie

Taguje też #szczecin jak ktoś ma jakiegoś znajomka / rodzinę, która przechodziła przez coś takiego, chętnie dopytam jakich lekarzy polecają, jakie placówki itd.
6poziomprokrastynacji - W nawiązaniu do wpisu:
https://wykop.pl/wpis/76950763/hej-szu...

źródło: rezonans

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@6poziomprokrastynacji Koleżanka ma 45 lat. Zawsze zdrowa i ładna, a od roku zaczęła gorzej widzieć. Najpierw nowe okulary, potem wizyty u okulistów i nic. Potem coraz większe migreny. Neurolog ze #szczecin powiedział, żeby "chodzić i obserwować" (°°

W końcu była przypadkiem na jakiejś konferencji w Warszawie i zobaczyła w przerwie klinikę neurologa to weszła, zapłaciła 200 czy 400 zł i tam typ mówi po diagnostyce, że to się w 100% nadaje do operacji ()
Ale powiedział, że się nią zaopiekuje, poprowadzi i zadba o wszystko. Okazało się, że to jakiś ciężki do wycięcia gwiaździak czy coś takiego.

Niby wycięli tyle co mogli i ma być spokój, ale ona teraz nie widzi tego co jest w środku jej
  • Odpowiedz