Wpis z mikrobloga

Rzuciłem okiem na życiorys Ursuli von der Leyen - studia medyczne, studia ekonomiczne na London School of Economics, jej mąż wykładał na Standford itd. A po drugiej stronie waląca populizmy, manipulująca i #!$%@?ąca palcem osiedlowa patusiara Ewka xDD I jeszcze idiotom z konfederacji się to podoba, trzymajcie mnie XD

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polska #ue #neuropa #4konserwy #polityka
kroplabezkitu_benc - Rzuciłem okiem na życiorys Ursuli von der Leyen - studia medyczn...

źródło: z31163654IHR,Ewa-Zajaczkowska-Hernik-jest-fanka-tatuazy--Jeden-

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kropla_bez_kitu_benc bez oceny tego, co mówiła ta babka z konfy (bo powinna to powiedzieć w inny sposób, żeby wyglądało poważniej), co ma wykształcenie von der Leyen (a tym bardziej zajęcia jej męża) do krytyki polityki, której jest twarzą? Jak ktoś jest wykształcony to już nie można uważać, że jego pomysły są złe czy jak?
  • Odpowiedz
Rzuciłem okiem na życiorys Ursuli von der Leyen - studia medyczne, studia ekonomiczne na London School of Economics, jej mąż wykładał na Standford itd. A po drugiej stronie waląca populizmy, manipulująca i #!$%@?ąca palcem osiedlowa patusiara Ewka xDD I jeszcze idiotom z konfederacji się to podoba, trzymajcie mnie XD


@kropla_bez_kitu_benc:

1. Nie ma znaczenia kto mówi. Ważne aby mówił prawdę. Pani Zajączkowska powiedziała prawdę,
2. Bardzo dobre wykształcenie nie przesądza o tym czy ktoś jest uczciwy
  • Odpowiedz
widzę, że przyszły nowe rozkazy z Berlina. Teraz dyskredytujemy Zajączkowską i całą konfę bo nie bała się powiedzieć prawdy w reichstagu, yy w parlamencie europejskim xD


@Mariaci: A wiesz może gdzie mogę się zgłosić w tym Berlinie? Bardzo lubię śmiać się z konfedeśmieci w internecie, ale nie pobieram za to wynagrodzenia. Chętnie bym pobierał.
  • Odpowiedz
Wpis o von der Leyen totalnie bez sensu ale najlepszy fikołek dotyczy samej Ewci Zajączkowskiej.
Prawicowe Łykopki normalnie każda kobietę która dała się zaciążyć przed ślubem i jest samotna madkom traktują jak szlaufa i podludzia ale jak to jest Ewcia z Konfy to dupa cicho i byciu szlaufem i puszczalską p0lką.
Standardowo podwójna moralność prawicy. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@kropla_bez_kitu_benc: Jak widać studia, nawet te najlepsze, to troszeczkę za mało, aby ukształtować człowieka. Ewka powiedziała, niestety, całą prawdę i powinniśmy być dumni, że w końcu ktoś reprezentuje polski interes w PE.
  • Odpowiedz
@kropla_bez_kitu_benc Wykształcenie nie wyklucza nepotyzmu i korupcji. Władza za to często powoduje odklejenie się rządzących od rzeczywistości ludzi dla których takowa władza ma niby służyć. Także to nie chodzi o to , że Ursula jest głupia, tylko że szkodzi, bo wydaje się jej że wie lepiej co jest dobre dla ludzi i ma ich zdanie w dupie.
  • Odpowiedz
@thorgoth: oh, no! Uzyla slowa Murzyn, jak tak mozna!
Dobrze, ze dzieci nie macie bo byscie zobaczyli, ze Tuwim wiersz napisal i tez uzyl tego niesamowicie zlego slowa, ktore niszczy zdrowie i zycie!
Co gorsza, Tuwim nie byl przychylny NDecji wiec by wam mozgi popalilo xD
  • Odpowiedz
Rzuciłem okiem na życiorys Ursuli von der Leyen - studia medyczne, studia ekonomiczne na London School of Economics, jej mąż wykładał na Standford itd. A po drugiej stronie waląca populizmy, manipulująca i #!$%@?ąca palcem osiedlowa patusiara Ewka xDD I jeszcze idiotom z konfederacji się to podoba, trzymajcie mnie XD


@kropla_bez_kitu_benc: co z tego, że wykształcona i inteligentna skoro forsuje szkodliwe dla Europejczyków prawo? Robi to sama czy na czyjeś zlecenie?
  • Odpowiedz