Wpis z mikrobloga

Rzuciłem okiem na życiorys Ursuli von der Leyen - studia medyczne, studia ekonomiczne na London School of Economics, jej mąż wykładał na Standford itd. A po drugiej stronie waląca populizmy, manipulująca i #!$%@?ąca palcem osiedlowa patusiara Ewka xDD I jeszcze idiotom z konfederacji się to podoba, trzymajcie mnie XD

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polska #ue #neuropa #4konserwy #polityka
kroplabezkitu_benc - Rzuciłem okiem na życiorys Ursuli von der Leyen - studia medyczn...

źródło: z31163654IHR,Ewa-Zajaczkowska-Hernik-jest-fanka-tatuazy--Jeden-

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Za chwile cena pradu pojdzie tak do gory, ze sie zesrasz a i samochody spalinowe zakaza i trzeba bedzie sie przesiasc na konie ale wazne, ze odpowiedzialna za te idiotyzmy Urszula jest wyksztalcona. To wykopkowi wystarcza i nic wiecej go nie interesuje. Ludzie gdzie ja zyje xDDDDDDDDDDDDDD
kamil-tika - Za chwile cena pradu pojdzie tak do gory, ze sie zesrasz a i samochody s...

źródło: 5a3SRm6kwx6NzMvAXJNzLNwN89mHXBna

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kopyto96 ma dobre zamiary wobec siebie, jak ktoś atakuje drogę którą wybrała p. Urszula to z pewnością chce dobrze dla siebie.
A to dotyczy każdego polityka, nie ma takich którzy myślą o innych, tylko się zajmują sobą i tylko zabawa żeby się podpinać pod chwilowo wspólne interesy
  • Odpowiedz
@kropla_bez_kitu_benc:

Ursuli von der Leyen - studia medyczne, studia ekonomiczne na London School of Economics.

A po drugiej stronie waląca populizmy, manipulująca i #!$%@?ąca palcem osiedlowa patusiara Ewka xDD


A słyszałeś kiedyś, żeby głupi dogadał się z mądrym? Elektorat konfiarzy to niziny umysłowe i prymitywne sebixy. Na profilach konfederuskich walczy się z 5G i opryskami z samolotów, a gates truje im kiełbasę z biedry także ten.... Oni karmią się tylko
  • Odpowiedz
studia medyczne, studia ekonomiczne


Medycyna w zachodniej EU to nie jest polsza czy białoruś, gdzie cały kierunek masz obstawiony dziećmi lekarzy i wykładowców. Po prostu zwykły kierunek. Ekonomię mógłby skończyć nawet mój stary.
  • Odpowiedz
@kropla_bez_kitu_benc Przynajmniej pani Ewa nie jest tchórzem i mówi to co myśli większość społeczeństwa o nielegalnej emigracji.
Natomiast pani Urszula zamówiła bez zezwolenia dodatkowe miliony szczepionek bezpośrednio u CEO, gdzie dyrektorem był jej mąż, a potem usunęła wiadomości z telefonu do czego przyznała się w trakcie śledztwa.
Oczywiście nadmiar tych szczepionek został potem zutylizowany.

Więc jak chcesz to broń takich ludzi, ale nie obrażaj innych jeśli się temu przeciwstawiają bo widać,
  • Odpowiedz
Rzuciłem okiem na życiorys Ursuli von der Leyen - studia medyczne, studia ekonomiczne


@kropla_bez_kitu_benc: to dlatego Europa ekonomicznie wyprzedza USA i Chiny od 2008, Ukraina wygrywa, ceny prądu są niskie, a przestępczość w Europie Zachodniej maleje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeśli nie zrozumiałeś żartu, to USA odleciało kompletnie Europie, NIVIDIA jest warta więcej niż niemiecka giełda, Open AI jest amerykańskie, a USA ma energię elektryczną 3 razy tańsza od Niemiec przy
  • Odpowiedz
A słyszałeś kiedyś, żeby głupi dogadał się z mądrym? Elektorat konfiarzy to niziny umysłowe i prymitywne sebixy. Na profilach konfederuskich walczy się z 5G i opryskami z samolotów, a gates truje im kiełbasę z biedry także ten.


@KwadratF1: Żyjesz w bańce lub jesteś starym zgredem bez jakiejkolwiek wiedzy o młodym pokoleniu, ewentualnie 2 w 1, jakiś mięczak z Warszawki wychowany na bananowym osiedlu. Powiedz lepiej, kim ty jesteś, bo pewnie
  • Odpowiedz
@kropla_bez_kitu_benc: Wam już żydokomuna do końca styki przepaliła? Dla mnie patusiara to osoba z marginesu, która nie interesuje się niczym nie interesuje, ogląda tvn/19:30 i gada to co jej telewizja do głowy nakładła. Zbyt łatwo wydajecie osądy teraz to modne każdy każdego nazywa patusiarzem, i każdy jest klasa średnia, dane jednak mówią co innego. Chcesz być liderem grupy?
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Ale o co Ci chodzi? Napisałem nieprawdę? Konfederuscy zdrajcy narodu to manipulanci i populiści więksi od pisuarów. Jesli masz zamiar zaprzeczyć to nawet nie odpisuj bo mi szkoda czasu na nieogarów, którzy głosują na konfiarzy bo nie chce mi się gadać z sebkiem co się łapie na chlopski rozum konfederuska z telewizorka.
  • Odpowiedz
@kropla_bez_kitu_benc czy ja rozkrok, że Ty bronisz skorumpowaną Ursulę? Cóż jej po tych studniach jak jest odklejona od rzeczywistości…, dramat. Będziesz płaciła za prąd dużo więcej bo Ursula sobie tak wymyśliła. Co za boty to plusują
  • Odpowiedz