Wpis z mikrobloga

Rzuciłem okiem na życiorys Ursuli von der Leyen - studia medyczne, studia ekonomiczne na London School of Economics, jej mąż wykładał na Standford itd. A po drugiej stronie waląca populizmy, manipulująca i #!$%@?ąca palcem osiedlowa patusiara Ewka xDD I jeszcze idiotom z konfederacji się to podoba, trzymajcie mnie XD

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polska #ue #neuropa #4konserwy #polityka
kroplabezkitu_benc - Rzuciłem okiem na życiorys Ursuli von der Leyen - studia medyczn...

źródło: z31163654IHR,Ewa-Zajaczkowska-Hernik-jest-fanka-tatuazy--Jeden-

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
@bacaa90: No nie wiem raczej pakt migracyjny,rujnowanie przemysłu UE i wielomiliardowe wałki na szczepionkach ciężko przebić, można by spokojnie małpę na tym stanowisku posadzić i mniej szkód by narobiła od von der Leyen. Poza tym kiedy wy się neuropejskie tumany wreszcie nauczycie że stopień naukowy nie immunizuje na bycie skorumpowanym szkodnikiem a często patrząc po was i promowanych przez was polityków, również na bycie zwykłym debilem.
  • Odpowiedz
@Riiuku Nazywać niemieckich konserwatystów „komunistami” to świadczy o głębokiej wiedzy politologicznej - warto, żebyś podzielił się nią z niemieckimi wyborcami.

No i z PiSowcami też, bo przecież została wybrana na na stanowisko głosami PiSu.
  • Odpowiedz
@ButelkaBezKaucji To dziwne, że ta połowa Europejczyków nie poszła głosować w wyborach do Europarlamentu - wtedy na pewno EPL nie byłaby największą frakcją, a Ursula von der Leyen nie zostałaby wybrana na drugą kadencję.
  • Odpowiedz
@kropla_bez_kitu_benc: Z całym szacunkiem ale wykształcenie Ursuli to akurat kiepski argument. Nie dlatego, że ja ma bądź nie ma - tylko dla tego, że Ursula to nie jest jakaś tam Ewka czy Maciek z Pszczyna czy Warszawy tylko członek bardzo wpływowej od setek lat Niemieckiej rodziny, która wżeniła się w Niemiecki ród szlachecki Leyenów.

Dzieciakom w takich rodzinach od małego jest ustawiana droga na sukces i dostęp do zasobów oraz
  • Odpowiedz
@kropla_bez_kitu_benc: no ciekawe. Widziałem na Twitterze dużo postów z całego świata ludzie komentowali. Na YouTubie obcojezyczne filmy. Wszyscy ja chwalili. Tymczasem w Polsce już któryś dzień z kolei się sraka leje xd. Ktoś wam musi za to płacić bo jeśli to jest tak z własnej woli to tylko opcja Choroszczy zostaje xd
  • Odpowiedz
@kropla_bez_kitu_benc: Niby wiem o co Ci chodzi, ale np. gadając w pracy z naszymi sąsiadami z zachodu, to oni ewidentnie są zadowoleni z takich wypowiedzi. Mają dość swojego kraju taki jaki jest teraz i mówia to wprost, mowiac także jak media i wszyscy wokół powtarzają inaczej, mimo, że mieszkają(Ci z którymi gadam) - blisko Szwajcarii w dużo bezpieczniejszym regionie.
  • Odpowiedz
@kropla_bez_kitu_benc: Ja pamiętam Facebooka właśnie w latach 2015-2017 to ona się tam dopiero co zarejestrowała i przyjmowała prawie wszystkich do znajomych xD Ja miałem ją normalnie w znajomych i widziałem te atencyjne wysrywy i od tego czasu jakoś nie szanuję xD Cokolwiek by nie zrobiła. Akurat lata 2015-2017 przypadają na peak mojego korwinizmu, ale jak wszyscy wiemy, z tego się wyrasta :)))
  • Odpowiedz
@kropla_bez_kitu_benc: bogata, uprzywilejowana Niemka wywodząca się salonowych kręgów i rodziny mającej układy w polityce vs polska dziewczyna z nikąd, która swoją pracą doszła Europarlamentu i bez kompleksów zabiera głos na międzynarodowym forum.

Jesteś idealnym przykładem kawiorowej lewicy, która pluje na zwykłych ludzi, nie wywodzących się z bogatych kręgów
  • Odpowiedz
  • 0
Ehh, jeszcze wczoraj w kołchozie u mnie się nie nią zachwycali jak "pojechała z tą jak jej tam... Urszulą "
  • Odpowiedz
Urszula oczywiście nie jest głupia, jest wykształcona i inteligentna.


Pytanie jest inne, skąd pewność że działa ona w interesie szarych obywateli UE a nie np korporacji czy innych wpływowych ludzi?


To że ktoś jest wykształcony i kompetentny nie oznacza od razu że ma dobre intencje. @ekjrwhrkjew już podał jako przykład Morawieckiego.


@qracao: skąd pewność że konfederosja działa w interesie szarych obywateli Polski, a nie np interesie partii albo rosji?
  • Odpowiedz
@kropla_bez_kitu_benc: jesteś idiotą czy po prostu jesteś głupi? Trzeba być kompletnym kretynem żeby chwalić UR za to że znikają wszystkie innowacje technologiczne, Chiny w każdym aspekcie przewyższają już Europę która nie ma znaczącej produkcji czegokolwiek, zaciskanie kagańca w imię ekologi, za prąd płaci się kilka razy więcej, Niemiecka gospodarka w recesji ale najważniejsze że Urszula jest wykształcona XD zrób jakiś pożytek i nie wypowiadaj się na tematy o których nie
  • Odpowiedz
@kropla_bez_kitu_benc: Ewcia to polityczny plankton jak Braun i reszta oszołomów. Niczego w UE nie załatwią, mają zerowy wpływ na cokolwiek i jedyne co mogę to sadzić swoje kocopoły i drzeć kartki. A za 4 lata znowu frajerzy ich wybiorą żeby dalej żreć za publiczne euraski.
  • Odpowiedz