Wpis z mikrobloga

Rzuciłem okiem na życiorys Ursuli von der Leyen - studia medyczne, studia ekonomiczne na London School of Economics, jej mąż wykładał na Standford itd. A po drugiej stronie waląca populizmy, manipulująca i #!$%@?ąca palcem osiedlowa patusiara Ewka xDD I jeszcze idiotom z konfederacji się to podoba, trzymajcie mnie XD

#konfederacja #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polska #ue #neuropa #4konserwy #polityka
kroplabezkitu_benc - Rzuciłem okiem na życiorys Ursuli von der Leyen - studia medyczn...

źródło: z31163654IHR,Ewa-Zajaczkowska-Hernik-jest-fanka-tatuazy--Jeden-

Pobierz
  • 142
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A słyszałeś kiedyś, żeby głupi dogadał się z mądrym?


@KwadratF1: jeśli to ty jesteś tym głupim to nie. Biorąc pod uwagę jakimi chochołami się dowartościowujesz raczej tak jest.
Dogadywałem się z ludźmi z różnych stron spektrum politycznego i łączyło ich podchodzenie do rozmówców jak do ludzi a nie jak do chochołów. Zatem udowodniłeś swoją tezę, choć zapewne nie tak jak chciałeś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Rzuciłem okiem na życiorys Ursuli von der Leyen - studia medyczne, studia ekonomiczne na London School of Economics, jej mąż wykładał na Standford itd.


@kropla_bez_kitu_benc: szkoda że do tej części o mężu i usuwaniu smsów nie doszedłeś. Ale zapewne takie rzeczy tłumaczysz wykształceniem.
  • Odpowiedz
Ewcia jest ładna i ma długie nogi, które prezentuje na billboardach. To wystarczy idiotom z Konfederacji


@chandler-bing: w porównaniu do robiącej miliardowe wałki Von der Leyen? Absolutnie. Myślę że skoro tobie wystarczy jej edukacja aby je pominąć to powinieneś określić siebie wielokrotnie gorzej.
  • Odpowiedz
Niczego w UE nie załatwią, mają zerowy wpływ na cokolwiek i jedyne co mogę to sadzić swoje kocopoły i drzeć kartki. A za 4 lata znowu frajerzy ich wybiorą żeby dalej żreć za publiczne euraski.


@kobiaszu: zabawne że winisz ludzi którzy nie mają na nic wpływu tylko "żrą za publiczne euraski", a nie milardowe wały von der Leyen.
Na szczęście wybierzesz ją i ona przeżre tych publicznych eurasków tyle ile
  • Odpowiedz
@93michu93: mąż, nieojciec, troche starszy nawet jeśli masz rocznik w nicku.

Zastanawia mnie motywacja spermienia do ewci. W normalnym życiu jak spotykasz takie pudło co to nawet ojca własnych dzieci nie zna, to traktujesz ją jak samice troglodytów-sebastianów patriotycznych i wyklętych.
A tu nagle "pani ewa dobrze niemiaszkom powiedziała". Skąd to się bierze?
  • Odpowiedz
@thorgoth: chyba nie rozumiesz do konca slowa spermiarz albo go naduzywasz. Ja nie bronie Ewki dlatego, ze jest ladna, tylko dlatego, ze jestem przeciwnikiem zabijania europejskiej gospodarki w imie glupich ideologii.
Statystyki o tym jak uciakaja nam stany i chiny w filmie wroblewskiego: https://wykop.pl/link/7399435/wroblewski-wei-dlaczego-unijne-gospodarki-pozostaja-w-tyle-za-reszta-swiata

ojca własnych dzieci nie zna


@thorgoth: oczywiscie masz na to dowody, prawda?
Mozesz pokazac?
  • Odpowiedz
Rzuciłem okiem na życiorys Ursuli von der Leyen - studia medyczne, studia ekonomiczne na London School of Economics, jej mąż wykładał na Standford itd. A po drugiej stronie waląca populizmy, manipulująca i #!$%@?ąca palcem osiedlowa patusiara Ewka


@kropla_bez_kitu_benc: Zatem zadaj sobie pytanie kto lepiej zna problemy tych osób "na dole"?
  • Odpowiedz
oczywiscie masz na to dowody, prawda?


@93michu93: latał skan aktu urodzenia z wpisanym ojcem NN po twitterze. Ewka nie dementowała. Nie, nie będe tego dla ciebie teraz szukał, na potrzeby dyskusji możemy nawet przyjąć że to fejk - to nie zmienia faktu że jest dresiarą którą ktoś przebrał w żakiet z H&M

zabijania europejskiej gospodarki w imie glupich ideologii.

Ja też, dlatego jestem przeciw konfederacji. Putin bardzo chce obalenia zielonego
  • Odpowiedz
@thorgoth: wpisalem na szybko w google i nie widze tego.

Ja też, dlatego jestem przeciw konfederacji. Putin bardzo chce obalenia zielonego ładu bo miliony ton sutowców energetycznych już u niego czekają na eksport.


@thorgoth: a z ciekawosci NS2 byl spoko? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Beka z naiwnych co myślą, że wykształcenie coś znaczy albo idzie w parze z inteligencją czy dobrymi decyzjami xD Ta baba powinna siedzieć za wały, tak samo jak pisiory (w których, też są ludzie po znanych uczelniach, i co? nic.)
  • Odpowiedz
a z ciekawosci NS2 byl spoko?

@93michu93: NS1 oraz NS2 był bardzo nie spoko. Nawet polityka Nowego Otwarcia USA w 2008 była nie spoko. Rzeczywstość się zmienia a ludzie uczą się na błędach.

No chyba że się nie uczą, i tak jak poseł Konfederacji Braun przed wybuchem wojny głosują po myśli kremla i po wybuchu wojny też jakoś nie mogą poprzeć akcesji Finlandii w NATO.

Putin sponsoruje rozpierduche i dezintegracje wroga jakim jest UE a nie zielony ład. W ramach rozpierduchy wspiera skrajne lewo i skrajne prawo. Od czasów ZSRR tak robią, nie tylko
  • Odpowiedz