Wpis z mikrobloga

Dzisiaj zdałem sobie sprawe, że pc jest co najwyżej do przeglądania neta i klikania w excel, a jak grać to tylko na konsoli. Sterowanie klawiaturą i myszką to najwiekszy archaizm jaki przetrwał do teraźniejszych czasów. Kupiłem Rtx 4060 i szkoda mi wywalonych 1300 zł bo za to mógłbym mieć ps5 z olx. Sorry pececiarze, ale dla mnie jestescie podludzmi którzy nie ogarniają oczywistych życiowych prawd, a konsolowcy to giga chady i sigmy z iq 120+ #gry #pc #ps5 #xbox
  • 195
  • Odpowiedz
  • 0
@Maczuga_Herkulesa18: no tak pad niby lepszy niż myszka i klawiatura, mniej przycisków oraz mniejsza precyzja ruchu, no ale jak ktoś ma galaretę zamiast mózgu to idealnie, gry też prostsze, wszystko na szynach, qte, więcej przerywników filmowych niż faktycznego gameplayu, gry to klony poprzedników, zero innowacji, tylko siedzieć na kanapie z wyłączonym mózgiem

  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18

@Miecz12 tak tak, streamlink zwlaszcza że mieszkam w miejscu gdzie LTE jest jedyną opcją na internet. Ależ to bedzie gaming, obraz jak żyletka ( ͡° ͜ʖ ͡°) pececiarz jak zwykle sie popisał


Akurat LTE nie jest jakieś złe, choć nie wiem jakie są wymagania do takiego streamlinku. Sam na codzień korzystam z LTE,
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18: no może do jakiegos assasins cred gdzie sobie z jednym toporkiem przez pol gry latasz czy uncharted pad jest lepszy, i w fifa też konsola lepsza, ale w baldurs gate 3 czy skyrim przeglądanie ekwipunku trwa kilka razy dluzej.

Całe szczescie nie jestem biedakiem i mam konsole i pc gamingowy do MMO/gier na modach/ FPS
  • Odpowiedz
@MamByleJakiNick: Steamlink jak jest odpalony na lokalnym hoście to leci po Wifi/Lan nie potrzebujesz szybkiego neta, żeby go używać. Ja tam wolę grać na PCie, a konsola lezy i się kurzy. Do podłączenia kompa używam Wi-Fi Direct i działa zajebiście. Nie widzę problemów z opóźnieniami.
  • Odpowiedz
@Maczuga_Herkulesa18 Mnie w graniu n PC najbardziej #!$%@? to grzebanie w ustawieniach gier xd Rzadko kiedy jest tak, ze zalecane ustawienia dadzą stabilne klatki. Ustawi sobie człowiek w pierwszej lokacji grafikę tak, że gra śmiga płynnie, dużo fps, a potem wychodzisz gdzieś w jakieś inne miejsce gdzie jest więcej wodotrysków i znowu trzeba w tym grzebać
  • Odpowiedz
bo każdy po podłączeniu raz ma dość, że się tyle narobić musiał


@Italian_plumber: podłączenie jednego kabla to rzeczywiście ogromny wysiłek przerastający zdolności przeciętnego konsolowca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MamByleJakiNick: nie wiem czemu mnie wołasz, ale wewnątrz swojego domu nie używasz lte żeby się połączyć między swoimi urządzeniami, chyba że op jest upośledzony i nigdy nie słyszał o takim rozwiązaniu jak router i sieć domowa, ale to akurat już ustaliliśmy, że ma ujemne iq

przecież jak będziesz chciał grać online na konsoli, to musisz użyć dokładnie tego samego internetu lte jeśli to tylko jedna opcja dla ciebie, więc znowu
  • Odpowiedz